موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: يكشنبه ۱۳۹۷ سي دي

     آیین گرامیداشت تولد فرزندان بهمن ماهی همدم با حضور مهدی دارابی(خواننده محبوب هوروش بند) - ٢٣ بهمن ٩٦
Loading the player ...
ویژه برنامه‌‌های گرامیداشت ایام‌الله دهه‌ی مبارک فجر، با برگزاری آیین جشن تولد متولدین بهمن ماه در این موسسه، پایان یافت. 
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم (فتح‌المبین) ویژه برنامه‌های گرامیداشت دهه‌ی مبارک فجر 1396 با برگزاری جشن تولد فرزندان متولد بهمن ماه این موسسه و در حضور هنرمند گرامی مهدی دارابی (خواننده‌ی هوروش بند) و جمعی از دیگر هنرمندان و خیرین مشهدی، با همکاری گروه «تولد لبخند» در میان شور و شوق توصیف ناشدنی دختران معصوم همدم، برگزار شد. 
پس از مراسم مقدماتی و درادامه‌ی این برنامه،  مهدی دارابی که میهمان ویژه‌ی تالار همدم بود روی جایگاه رفت و ضمن  سخنان کوتاهی گفت: «تا قبل از دیدن سرای مهر، این حس و حال خاص را تجربه نکرده‌بودم، حسی که از شنیدن دعاهای زینب و دیدن مهربانی همدم به آدم دست می‌دهد، توصیف شدنی نیست.» 
وی در کنار متولدین بهمن ماه و هنگام فوت کردن شمع تولدشان گفت: «امشب در زیباترین جشن تولد زندگیم شرکت کرده‌ام. از کادوی زیبای کارگاه گلیم بافی موسسه تشکر می‌کنم و باید اضافه کنم این کادو هم بهترین هدیه زندگیم بود. تا یادم نرفته بگویم گروه سرود این موسسه یکی از بهترین‌هاست، در میان هنرمندهای مشهدی قطعا جایگاه مهمی دارند و باید مسئولین استان قدر این هنرمندان معصوم را بدانند.»
یادآور می‌شود آرون افشار(خواننده جوان)، استاد کاوه (شعبده‌باز باسابقه‌ی خراسانی) و رضا شجاعی (نوازنده فلوت) که در این برنامه حاضربودند، هر کدام به مناسبت جشن «تولد لبخند»، برنامه‌های زیبایی اجرا کردند.
فرزندان همدم پس از پایان این  جشن زیبا، در حالی که مشتاقانه و مصر منتظر بودند خواهران بهمن‌ماهی‌شان کادوهای تولدشان را باز کنند، شبی پر از اتفاق‌های خوب دیگر را پشت سر گذاشتند؛ شادی ها و خاطراتی که به برکت پیروزی انقلاب مردم ایران زمین شکل گرفته است.

معرفی این ویدئو به دوستان

نظرات کاربران
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو