موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: جمعه ۱۳۹۷ بيست و هفتم مهر

یک تبریک دوستانه‌ی استاندارد
 
درهای مهر اداره‌ی کل استاندارد، به روی همدم باز است
هرچند روز جهانی استاندارد شنبه‌(دیروز) بود اما، خوشبختانه استانداردِ گرامیداشت‌های همه‌چیز ما، از یک روز به یک هفته ارتقا پیدا کرده‌است و همین امر، به ما اجازه داد تا امروز یکشنبه، برای دیدار با مدیران بزرگوار اداره‌ی کل استاندارد و تحقیقات صنعتی خراسان رضوی، راهی این مجموعه در خیابان ارشاد مشهد، شویم. 
مهندس علیرضا جمیع (مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان) از جمله مدیرانی است که رابطه‌اش با خیر، همواره گرم است و لطفش همیشه شامل حال موسسه‌ی همدم بوده‌است. برای همین، با مدیر دفتر و دیگر همکارانشان، صمیمانه استقبال می‌کنند از ما که هیاتی پنج نفره هستیم شامل خانم دکتر حجت (مدیرعامل همدم)، دو تن از فرزندان عزیز موسسه (نفیسه و سحر) و دوتن از همکاران روابط عمومی. 
مهندس جمیع، همراه با مهندس کیوانی (مدیر نمایندگی انجمن دارندگان نشان استاندارد استان) در اتاق کارش پذیرای ما می‌شود و بسیار بزرگوارانه برای حضور  و تبریک و دسته‌گل کوچک اهدایی همدمی‌ها، سپاس می‌گوید. بعد هم سر صحبت باز می‌شود و خیلی زود دامنه‌ی حرفه‌ها می‌کشد به  لزوم استانداردسازی رفتارهای فرهنگی مردم ما و بیان دردل‌های مهمی همچون این‌که؛ جامعه‌ی ما، چقدر به تعهد قلبی مردم به کار نیک و احسان بی‌دریغ نسبت به یکدیگر و خیرخواهی برای نیازمندان، محتاج است.
خانم دکتر حجت، علاوه بر تبریک، برای مدیرکل و همکاران اداره‌ی استاندارد آرزوی توفیق می‌کند و از جناب جمیع می‌خواهد که مثل سابق هوای فرزندان همدم را داشته باشد و حتی‌الامکان به ادارات تابع نیز این نکته را یادآوری و توصیه کند.
مهندس جمیع هم، باتوجه به لزوم توجه به تولید ملی و ترویج استفاده از محصولات استاندارد داخلی، قول می‌دهد که درهای اداره‌ی متبوعش همواره بر روی همدمی‌ها باز باشد و حتما از واحدهای دارای نشان استاندارد بخواهد تا حضور بیشتری در موسسه‌ی همدم داشته باشند و مخصوصا برای پیش‌گیری از اصراف هزینه‌های بی‌دلیل، استفاده از تاج‌گلهای فاخر و ماندگار تولیدی دختران هنرمند همدم را در دستور کار قرار دهند.
و به این ترتیب، دیدار، در میان احترام متقابل و ابراز مهر و حمایت مدیران استاندارد نسبت به کارکنان و فرزندان همدم، و نیز آرزوی خیر و برکت و موفقیت همدمی‌ها برای دست‌اندرکاران ملی نظارت بر کیفیت، به پایان می‌رسد.
تاريخ:  ۱۳۹۶/۷/۲۴ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو