موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: سه شنبه ۱۳۹۷ بيست و چهارم مهر

ورزشکاران، دوستان همیشگی همدم
 
فرزندان ورزشکار همدم، هفته‌ی تربیت بدنی را در کنار قهرمانان ورزشکار، یاوران و مسئولین هیات‌های ورزشی استان گرامی داشتند. 
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم (فتح المبین)، فرزندان ورزشکار همدم در رشته‌های  فوتسال، بسکتبال، تنیس روی میز، بدمینتون و آمادگی جسمانی، به مناسبت گرامیداشت هفته‌ی تربیت بدنی، میزبان تعدادی از قهرمانان ورزشکار المپیک، پاراالمپیک، جهانی، آسیایی و ملی بودند که در سالهای اخیر مدال ها و نشان های خود را به این مرکز خیریه هدیه کرده بودند.
در این مراسم  دکتر زهرا حجت (مدیر عامل موسسه) ضمن خوش آمد به میهمانان مراسم گفت: «زنگ و درس ورزش در میان دروس  آموزش و پرورش سالهاست نقش مهمی دارد اما قطعا می‌توان تاثیرات بیشتر ورزش را در میان این بچه‌ها به طور عینی مشاهده کرد؛ ورزش صبحگاهی هر روز نوید بخش روزهای خوب در موسسه است. همه‌ی بچه ها در این فعالیت مشترک و نشاط آور شرکت می‌کنند و تعدای که امروز در این جمع حضور دارند به صورت حرفه‌ای باعث افتخار موسسه شده‌اند.»
وی  همچنین قبل از اهدای جوایزی به ورزشکاران منتخب همدم گفت: «در جمع صمیمانه‌ی ما قهرمانانی هستند که مدال‌های ارزشمند جهانی خود را به این مرکز خیریه هدیه کرده‌اند؛ مدالی که سال‌ها تلاش و انرژی این ورزشکار نیکوکار را گرفته است و یا یاوران و مربیانی که وقت و انرژی خود را معطوف سلامت روح و جسم این بچه‌ها می‌کنند. به همین خاطر، تصمیم گرفتیم در هفته‌ی تربیت بدنی ضمن دیدار مجدد با این عزیزان، از ورزشکاران موفق موسسه نیز تقدیر و تشکر کنیم.» 
در ادامه، به قهرمانان و ورزشکارانی که مدل و نشان خود را به موسسه هدیه کرده و همچنین هیات های ورزشی‌ای که امکانات و سالن های‌شان را در ختیار ورزشکاران همدمی گذاشته بودند، لوح‌های تقدیر اهداء شد که به‌نشان وفاداری و قدرشناسی،با تشویق های پی در پی  بچه‌های همدم، همراه شد.
در پایان مراسم میهمانان موسسه از ایستگاههای ورزشی و فعالیت‌های جدید تربیت بدنی همدم دیدن کردند که در این بین آقای محمد حسین زینل فامیله (دبیر هیات تنیس روی میز استان) 8 عدد  راکت و تعدادی توپ تنیس روی میز به بازیکنان این رشته اهداء کرد.
آخرین روز ماه مهر، روزی با نام و نشان ورزشی در موسسه بود؛ فرشته‌های همدم با گرمکن‌ها و کفش‌های ورزشی‌شان روحیه‌ی شاد و خاصی داشتند. مریم و زهره با دبیر هیات تنیس استان مسابقه خوبی برگزار کردند. ویدا و زینب توانایی خود را در بدمینتون به رخ دوستانشان می‌کشیدند. زینب و فاطمه دریبل‌های حرفه‌ای بسکتبال را در کنار عکاسان و خبرنگاران روزنامه‌های شهرآرا و قدس تمرین کردند و سحر و و جیهه کوچولو با توپ های رنگارنگ فوتبال، خودی نشان دادند. زنگ امروز همدم زنگ ورزش و همدلی بود؛ بچه‌های همدم  تا سال های سال آخرین روز مهر96 را از یاد نخواهند برد. آنها از امروز مطمئن شدند و می‌دانند ورزشکاران جوانمرد ایران زمین  هیچگاه پشتشان را خالی نمی‌کنند و دوست ابدی‌شان می‌شوند.
 
 
 
تاريخ:  ۱۳۹۶/۸/۱ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو