موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: جمعه ۱۳۹۷ بيست و هفتم مهر

اوج‌گیری قاصدک همدم، در هوای جشنواره‌ی کویر
 
مرحله‌ی مقدماتی بازبینی نمایش‌های خراسان رضوی شرکت‌کننده در چهارمین جشنواره‌ی  منطقه‌ای کویر، یکشنبه هفتم آبانماه با اجرای نمایش قاصدک از سوی فرزندان همدم، به اوج و پایان خود خواهد رسید.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم(فتح‌المبین)، جواد غفوری‌منش( مربی تئاتر دختران همدم)، با بیان این مطلب، گفت: در مرحله‌ی استانی تئاتر معلولین چهارمین دوره‌ی جشنواره‌ی کویر، بیش از 30 نمایش از شهرهای مختلف خراسان رضوی شرکت کرده‌اند که بازبینی آن‌ها از پنجشنبه چهارم آبان، به میزبانی تالار همایش‌های موسسه‌ی همدم، آغاز شده‌است و تا یکشنبه هفتم آبان، در سه بخش خیابانی، صحنه ای و کودک و نوجوان، ادامه خواهد یافت.
غفوری‌منش، همچنین گفت: طی روزهای برگزاری این مرحله از جشنواره، شاهد اجراهای خوب و دلنشینی از سوی توانجویان عزیز بوده‌ایم که نشان از عزم جدی سازمان بهزیستی و مراکز نگهداری و بازآموزی معلولین در خصوص بکارگیری ظرفیت هنر تئاتر دارد و ثابت می‌کند که عزیزان معلول نیز هنر نمایش را بسیار جدی گرفته‌ و توانایی خود را دراین حوزه  باور کرده‌اند. 
 به گفته‌ی جواد غفوری‌منش، داوری این دوره و این مرحله از جشنواره را چند تن از صاحب‌نظران  هنر نمایش، آقایان آرش عباسی، سعید کاظمیان، علی شریفی با همراهی خانم دکتر فخری(مسوول امورهنری بهزیستی کشور) و خانم جلالیان برعهده دارند که به ‌دبیری میثم صدرا ، ضمن داوری، نکات مفید آموزشی و هنری را نیز به عزیزان توانجو یادآوری و آنها را در پیشبرد هنرشان یاری و تشویق می‌کنند.
جواد غفوری منش با اشاره به اینکه تا کنون نمایش «معرکه در معرکه» با مشارکت  فرزندان همدم برگزار و با استقبال مواجه شده است، گفت: اوج کار دختران موسسه‌ی همدم در روز پایانی جشنواره با اجرای نمایش قاصدک خواهد بود که امیدواریم، پرنده‌ی هنر دختران هنرمند و خوش‌ذوق موسسه، در هوای جشنواره به‌شایستگی اوج بگیرد و حاضران و داوران را به تحسین وادارد.
ناگفته نگذاریم که؛ نام و شهر برخی از نمایش‌های شرکت‌کننده در این جشنواره، به قرار زیر ‌است:
آمال(تربت حیدریه )، روشنک وروباه(بجستان )، کارزار(تربت حیدریه)، شهر گربه ها (چناران)، هشت قلم مانده به عشق (تربت حیدریه)، آقای خسته (نیشابور)، شاپرک (بردسکن)، عشق عشق (قوچان)،  تصمیم آخر (مه ولات)، یکسان سازی محیط، جایی دیگر، مریم شو و .....
تاريخ:  ۱۳۹۶/۸/۶ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو