موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: يكشنبه ۱۳۹۷ سي دي

حضور در هوای برج مراقبت از همدم؛
 
همدمی‌ها به فرودگاه رفتند
 
شنبه، یکم بهمن‌ماه96، جمعی از فرزندان وکارکنان موسسه‌ی همدم، در معیت دکتر زهرا حجت (مدیرعامل)، برای دیدار و اظهار سپاس و پاره‌ای هماهنگی‌ها،  به دیدار محمد باقر قاسم زاده مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان رضوی رفتند.
دختران همدم که مشتاق رسیدن به فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد و عرض خسته‌نباشید به پرسنل زحمت‌کش آن و تماشای صعود و فرود هواپیماها بودند، با استقبال گرم جناب جعفری (مدیر روابط عمومی) و پذیرایی دلنشین جناب قاسم‌زاده، روز خاطره‌انگیز و خوشی را گذراندند.
دراین دیدار، ابتدا دکتر حجت، به پاس همراهی همیشگی مدیریت فرودگاه و همکارانشان با موسسه‌ی همدم و همکاری خوبشان با میهمانانی که هراز گاه از طریق فرودگاه به دیدار همدمی‌ها می‌آیند، صمیمانه سپاس گفت و اظهار امیدواری کرد که با توجه به درپیش بودن بازارچه‌ی نوروزی و حضور دوباره‌ی هنرمندانی از تهران و خارج از خراسان رضوی، در مشهد و موسسه‌ی همدم، این همکاری نزدیک کماکان با همدلی و محبت، دنبال شود.
دکتر قاسم‌زاده هم، ضمن خوش‌آمدگویی  و اظهار شادمانی از میزبانی اهالی همدم، گفت: ما همکاری با همدم و کمک به اهداف خیرخواهانه‌ی این موسسه را بخشی از وظیفه‌ی انسانی و اخلاقی خود می‌دانیم  و به هر میزان که نیاز باشد و بتوانیم، در خدمت موسسه‌ی شما هستیم و خواهیم بود.
در پایان این دیدار، جناب قاسم‌زاده و همکاران هدایایی به دختران موسسه دادند و بعد هم، به لطف ایشان و کارکنان برج مراقبت فرودگاه شهید هاشم‌نژاد، همدمی ها دقایقی میهمان برج شدند و کیفیت پرواز  و هدایت هواپیماها را از نزدیک و با هیجان و لذت، تماشا کردند.
تاريخ:  ۱۳۹۶/۱۱/۲ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو