موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: شنبه ۱۳۹۸ سوم فروردين

ناصر ملک مطیعی در همدم؛
 
دوستی با شما، بهترین نقش زندگی‌ من است 
ناصر خان سینمای ایران کلاهش را به احترام همدم از سر برداشت.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم (فتح‌المبین) «ناصر ملک مطیعی» بازیگر سالهای دور سینمای ایران، عصر روز چهارشنبه بیست و پنجم بهمن‌ماه 1396 برای دیدار با فرزندان همدم به این موسسه‌ی خیریه آمد و در میان بغض و لبخندهای مداومش با اهالی این خانه هم‌کلام شد و از آنها دلجویی کرد.
ناصر خان ابتدا قرار بود دو نفر از بچه‌های همدم را در هتل محل اسکانش ببیند اما پس از شنیدن دکلمه‌ی ندا و اینکه او  با چهارصد خواهر دیگرش در این موسسه زندگی می‌کنند، تمایل زیادی برای دیدار آنها پیدا و همه‌ی برنامه‌ها و دید و بازدیدهای دیگرش را کنسل کرد.
او که ابتدا قرار نبود بیاید، از همان بدو ورود، به قول خودش، دچار حس خاصی شد. این حس خاص تا زمان اجرای سرودهای «امام رضا(ع)» و «ایران» خیلی دیده نمی‌شد، اما بازیگر فیلم سینمایی «طوقی»، دراین لحظه دیگر نتوانست جلوی اشک‌هایش را بگیرد؛ او پس از این اجراها گفت: « من به احترام شما می‌ایستم و دست می‌زنم. هنر و معنویت در کار شما به بهترین وجه ممکن درهم آمیخته و نمی‌توان مرز آن را مشخص کرد. جالب است بدانید این مسافرتم و دیدار با شما قطعا بهترین خاطره‌ی عمر من شد. من تا امروزدر محافل هنری – فرهنگی زیادی شرکت داشتم اما این اجرا چیز دیگری بود. باید از خداوند و امام رضا (ع) بابت این فرصت خوب و ماندگار تشکر کنم.»  
«داش فرمان» سینمای ایران که به جای دستمال یزدی فیلم‌هایش با دستمال کاغذی سعی داشت اشک‌هایش را پنهان کند و با بچه‌ها هم‌کلام شود، گفت: 
«بچه‌های عزیزم من سنم بالا رفته است، برعکس نقش‌هایی که در فیلم‌هایم داشته‌ام و کافه‌ها را به هم می‌ریختم دل خیلی نازکی دارم و نمی‌خواهم با این گریه‌ها اوقات شما را تلخ کنم. البته هرچند گریه می‌کنم اما حالم خیلی خیلی خوب است. دوستی مردم عزیز کشورم و تحسین آنها از من حقیر تا امروز همیشه باعث شرمندگی من شده است اما  نگاههای مهربان و معصوم شما به حدی خاص و ماندگار است که فکر نمی‌کنم هیچ محبت و رفاقتی بتواند جای آن را بگیرد.»  
بازیگر فیلم سینمایی «قیصر» پس از دیدار با دختران سرای مهر نیز گفت:
« شما عزیزترین بچه‌های مملکت پرافتخارمان هستید. من از این به بعد برای شما آرزوی سلامتی می‌کنم و از شما هم می‌خواهم برای من دعا کنید تا دوباره به مشهد بیایم و شما عزیزانم را ببینم. شما دوست داشتنی هستید و کارمندان همدم و خیرینی که از شما نگهداری می‌کنند پرستیدنی هستند. من مطمئنم هیچ‌کس به اندازه شما رابطه‌ی خوبی با خداوند ندارد و همه‌ باید از فرصت و حضور در کنار شما استفاده کنیم.»
 
 
تاريخ:  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو