موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: شنبه ۱۳۹۸ سوم فروردين

بهاره رهنما در حاشیه‌ی جشن تولد فرزندان اسفندماهی موسسه؛
 
فقط برای زیارت امام رضا و همدم به مشهد می‌آیم!
بهاره رهنما، پس از شرکت در مراسم جشن تولد دختران اسفندماهی همدم گفت: «
فقط به امید زیارت امام رضا(ع) و بچه‌های همدم به مشهد می‌آیم.» 
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم (فتح‌المبین) بهاره رهنما (هنرمند سینما و تلویزیون) که میهمان ویژه‌ی بیست و هشتمین تولد لبخند مخصوص متولدین اسفندماهی موسسه بود، پس از حضور در جایگاه طی صحبت‌هایی گفت:
«شادی و یا غم و غصه‌هایی که پیرامون ما می‌گذرد شاید کل واقعیت یک انسان نباشد اما می‌توان با قاطعیت گفت خشنودی درونی هر شخصی دنیای واقعی اوست؛ من در دیدارهایی که از همدم داشتم بچه‌های این موسسه را همیشه باانرژی و انگیزه دیده‌ام. آنها برکات وجودی زندگی ما آدم‌هایی هستند که خودمان را گرفتار روزمرگی و گرفتاری‌هایمان کرده‌ایم.»
بازیگر فیلم کمدی «آینه بغل» روز دوشنبه هفتم اسفندماه 1396 زمانی که روی جایگاه تالار همدم بود، صدایش بغض غریبی داشت. او در ادامه‌ی سخنانش گفت: «تنها بهانه‌ی مسافرت من به مشهد، زیارت و پابوسی امام رضا(ع) و دیدار با فرشته‌های همدم است. من برای سلامتی خانواده‌ام خصوصا دخترم نذر کرده‌ام هر کاری از دستم برمی‌آید برای آنها انجام دهم. امیدوارم خداوند در این راه به من توانایی بیشتری عطا کند.»
در ادامه‌ی این ویژه برنامه خواننده‌ی جوان مشهدی «آرون افشار» روی جایگاه رفت و چند آهنگ جدید را به بچه‌های اسفندماهی موسسه هدیه کرد. همچنین  کمدین خوب کشورمان «محمدرضا ذریه» با اجرای برنامه‌ای طنز شادی ونشاط فراوانی به سالن بخشید. او همچنین ضمن بیانات کوتاهی گفت: «دیدار با اهالی همدم هیچ وقت تکراری نخواهد شد؛ لبهای خندان این بچه‌ها باعث برکت‌های فراوانی در زندگی من شده است. امیدوارم در برنامه‌های آینده‌ی تولد لبخند نیز بتوانم در کنار جناب سینا علیزاده به دختران معصوم این موسسه خدمت کنم.»
اهالی این خانه مثل سالهای گذشته پس از برگزاری آخرین جشن تولد خواهرانشان در پایان سال، دست‌های معصومشان را به نشانه‌ی دعا به سوی آسمان برداشتند و برای سلامتی و خوشبختی یاوران و همراهان عزیزشان در گروه تولد لبخند دعا و سال خوب و زیبایی برایشان آرزو کردند.
 
 
تاريخ:  ۱۳۹۶/۱۲/۸ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو