موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: شنبه ۱۳۹۸ سوم فروردين

جشن درخت‌کاری درسایه‌‌ی درخت دوستی!
 
روز احسان و نیکوکاری سرشار از سبزینه‌های  دوستی همدم و شهردای منطقه‌ی 2 شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم(فتح‌المبین)، همزمان با روز احسان و نیکوکاری جمعی از مدیران شهرداری منظقه‌ی 2 مشهد و اعضای شورای اجتماعی محلات این منطقه با حضور در موسسه و کاشت نمادین چند اصله نهال، روز درختکاری را گرامی داشتند. 
در ابتدای این مراسم دکتر زهرا حجت (مدیرعامل موسسه) طی سخنانی ضمن تبریک روز احسان و نیکوکاری گفت: «همزمانی این ایام  با روز درختکاری و همچنین حضور تعدادی از خادمین فضای سبز مشهدالرضا(ع) در همدم را به فال نیک می‌گیریم. ما مفتخریم به اینکه دختران‌مان حافظ محیط زیست و نماد سرسبزی شهرشان هستند؛ شاهد این سخن درخت توت تناوری است که هنگام ساختن این سالن بریده نشد و در داخل ساختمان ماند و اکنون سالهاست که سایه‌ی آن به‌نشان دوستی همدم با طبیعت و زمین بر سر موسسه مستدام است.»
دکتر حجت همچنین ضمن  تبریک پیشاپیش عید نوروز و آمادگی موسسه برای استقبال از بهار طبیعت گفت: «کودکانی که سایه‌ی گرم خانواده را روی سرشان احساس می‌کنند همشه از بزرگترهای‌شان می‌پرسند کی نوروز می‌شود؟ اما فرزندان بی‌سرپرست ما همیشه می‌پرسند عید کی تمام می‌شود؟ این نگرانی از تعطیلات طولانی مدت، با حضور شما و خانواده‌های مهربانتان تا حدودی برطرف می‌شود. ما شما را به عید دیدنی از 400 دختر بی‌سرپرست همدم دعوت می‌کنیم، چرا که آفرینش شادی برای این بچه‌ها باعث برکاتی در زندگی‌تان می‌شود که قابل تعریف و بیان نیست.»
در ادامه‌ی این مراسم  مهندس حسین زاده، رئیس اداره‌ی ناحیه یک شهرداری منطقه‌ی 2 مشهد با حضور در جایگاه گفت: 
« از اینکه مراسم نمادین درختکاری در سال 96 با روز احسان و نیکوکاری همزمان شده است بسیار خرسندیم و خوشحالی ما زمانی کامل می‌شود که در کنار فرشته‌های همدم درخت بکاریم. ما مسئولین و مردم مهربان و نیکوکار محلات این منطقه‌ی شهرداری، در کنار شما خواهیم بود و امیدواریم شاهد حضور خانواده‌های عزیز در روزهای تعطیلات نوروز نیز باشیم و همدم واقعی این دختران بی‌سرپرست شویم.»  
پایان بخش برنامه‌ی مشترک همدم و شهرداری منطقه 2 مشهد کاشتن چند اصل نهال در صحن و باغچه‌های موسسه بود که امیدواریم سالیان سال نماد و نشان دوستی مردمی خونگرم و همدم ‌دوست با فرشته‌های خیابان عبدالمطلب 58 باشد.
 
 
 
تاريخ:  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو