موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: شنبه ۱۳۹۸ سوم فروردين

شادمانی سرودخوان مهربانی در همدم
 
ركورددار خوانندگي تيتراژهاي تلويزيوني به همدم آمد.
به گزارش روابط عمومي موسسه‌ي خيريه‌ي همدم(فتح‌المبين)، در ادامه‌ي بازديدهاي عيدانه‌ي هنرمندان كشورمان از همدم، «حامد محضرنيا» خواننده‌ي تيترا‍ژ فيلم‌ها و برنامه‌هاي تلويزيوني از اين مركز خيريه ديدن و با شوق و ذوق خاصي با بچه‌ها گفت‌وگو كرد, بطوري‌كه یادش رفته‌بود بليط برگشتش از مشهد مال ساعت سه عصرهمان روز است!
محضرنيا در سراي مهر و بعد از خوش و بش با فرزندان ساکن در اين بخش, گفت: «كاش همه‌ي بهارهاي زندگيم را مثل امروز در  همدم آغاز كنم. بودن در كنار اين بچه‌هاي عزيز زيبا و دلپذير است و از عمر آدم حساب نمي‌شود. خدا را شكرگزارم كه در روزهاي آغاز سال توفيق حضور در همدم را پيدا كردم.»
خواننده‌ي سرود رسمي تيم ملي واليبال كشورمان كه همزمان ركورددار خوانندگي تيترا‍ژهاي تلويزيوني هم هست براي عيدي بچه‌هاي همدم هم فكرهايي داشت. او بعد از بازديد از تمام بخش‌هاي موسسه، براي  آنها در تالار همدم يك ساعت برنامه اجرا كرد و اولين كسي بود كه در سال 1397 همه‌ي آنها را كنار هم جمع مي‌كرد. حتي براي شادي دل تكتم، با عمو پورنگ هم تلفني صجبت كرد و سلام گرم اهالي همدم را به او و همكاران مهربانش رساند.
لبخندهاي بهاري بچه‌هاي همدم  شبيه شكوفه‌هاي درخت انجير قديم موسسه است كه اين روزها خودنمايي مي‌كند و دل مي‌برد. باغبان پير و خوشروي موسسه خوشحال است كه زمستان رفت و او دوباره توانست لبخندهاي دوست قديمي‌اش را ببيند. مردمي كه به ديدار اهالي همدم مي‌آيند باغبان‌هاي مهرباني هستند كه دلشان پر از عشق و محبت به اهالي اين خانه است...
 
 
تاريخ:  ۱۳۹۷/۱/۱۰ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو