موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: شنبه ۱۳۹۸ سوم فروردين

دیدار قرمز‌پوشان با همدمی‌ها، پیش از بازی پدیده
 
پیروانی: بهترین سرود عمرم را از همدمی‌ها شنیدم
فرزندان همدم که جدای از هر رنگ و نماد و حاشیه‌ای، همیشه در کنار قهرمانان ورزشی و دوست داشتنی کشورمان هستند، دیروز و پیش از بازی پرسپولیس تهران با پدیده‌ی مشهد که نهایتا با پیروزی و قهرمانی قرمزپوشان پایتخت همراه شد، به دیدار اعضای این تیم رفتند. 
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم(فتح‌المبین)، عصر روز شنبه هجدهم فروردین 1397 گروه سرود آوای همدم در لابی هتل پارس مشهد و به جهت به‌جای آوردن وظیفه‌ی میزبانی، به دیدار بازیکنان و اعضای کادر فنی باشگاه پرسپولیس تهران رفت و پس از اجرای چند نوای معروف و جذاب، به رسم یادبود گلیمی از دست‌بافته‌های کارگاه گلیم بافی موسسه نیز به آنها هدیه کرد.
در این دیدار صمیمانه و پس از اجرای نوای امام رضا(ع) و چند سرود دیگر، افشین پیروانی سرپرست تیم پرسپولیس گفت: «من اهل بزرگ نمایی و غلو نیستم؛ باید بگویم بهترین اجرایی که تا به‌حال در زندگی‌ام دیده‌ام همین اجرای امروز تکتم و دوستانش بود؛ آفرین به این همه انرژی و اراده‌ی شما و مربیان خوبتان.»
کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران ادامه داد: «ضمن آرزوی موفقیت برای همه‌ی تیم های خوب خراسانی خصوصا تیم پدیده که امروز با آنها مسابقه داریم از شما فرشته‌های خوبِ خدا می‌خواهم برای بازیکنان پرسپولیس دعا کنید و از خداوند بخواهید بازی جوانمردانه و زیبایی در مشهد داشته باشیم. من از لطف شما برای هدیه‌ی زیبایی که به ما دادید ممنونم. گلیم هنرمندانه‌ی شما همیشه در دفتر مدیر عامل تیم در بهترین جایگاه و به عنوان بهترین یادگاری همیشه به یادگار خواهد ماند.»
از طرف بازیکنان تیم پرسپولیس نیز،  شجاع خلیل زاده، ضمن ابراز احساسات نسبت به بچه‎های همدم گفت: «امروز روز خاصی در زندگی‌ من و دوستانم بود. مشهد از معنویت و نوع دوستی موج می‌زند. شما نماینده‌های خوبی برای این شهر مقدس هستید و با آمدنتان به محل اسکان ما، اوج میزبانی و مهربانی مردم شریف و خوب خراسان را به نمایش گذاشتید. قبل از همه از شما و خواهرهای دیگرتان در موسسه می‌خواهم برای موفقیت تیم ملی در بازیهای جام جهانی امسال دعا کنید و ما هم اگر قابل بودیم فراموش نکنید. امیدواریم توفیق حضور در موسسه همدم را در آینده‌ی نزدیک داشته باشیم.»
در طول این دیدار، هواداران تیم پرسپولیس که از شهرهای دور و نزدیک برای دیدن تیم محبوبشان آمده‌بودند، از پشت نرده‌های درب ورودی هتل پارس در حاشیه‌ی بلوار وکیل آباد تا پشت لابی محل گفتگوی اهالی همدم با پیروانی و بازیکنان تیمش، ایستاده‌‌بوند و دلشان می‌خواست برای لحظاتی با قرمزپوشان ایرانی هم‌کلام شوند. اما در آرامش عجیبی و دقیقا یکساعت قبل از بازی، اکثر بازیکنان نامدار تیم پرسپولیس در حال خوش و بش با سفیران همدم و گرفتن عکس‌های یادگاری بودند که این خود نشانه‌ی محبت و همدمی همیشه‌ی ورزشکاران محبوب ایران، با فرشته‌های زمینی موسسه  است..
 
 
 
تاريخ:  ۱۳۹۷/۱/۱۹ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو