موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: پنجشنبه ۱۳۹۸ اول فروردين

دیدار دل‌های همدم و گل‌های تیم ملی فوتسال
 
 
 31فروردین امسال، فقط آخرین روزِ اولین ماه بهار نبود، هرچند جمعه بود و روز تعطیلی اداری موسسه، اما در سالروز تولد امام حسین(ع)، بچه های موسسه دوباره لباسهای عیدشان را پوشیده‌بودند و آماده‌ی پذیرایی از میهمان مهربانی شدند که سالهاست دل به دل اهالی این خانه بسته است. کسی که به قول خودش، بچه‌های تیم ملی فوتسال، با دعای زینب و عارفه‌سادات نیروی بیشتری می‌گیرند و درجام‌های ملی و بین‌المللی، واقعا گل می‌کارند و گل‌های بیشتری به تیم‌های مقابل می‌زنند... 
نیازی به معرفی سید محمدناظم‌الشریعه نیست که در کار خودش حرفه‌ای و شناخته شده‌است. او، سرمربی تیم ملی فوتسال ایران و  یکی از ده مربی برتر دنیای فوتسال است. 
ناظم‌الشریعه در ابتدای ورودش به موسسه گفت: «قبل از آغاز مسابقات جام ملت‌های آسیا 2018 چین تایپه، به دلیل شرایط آب و هوایی و کنسل شدن پرواز هواپیما به مشهد، نتوانستیم به دیدن بچه‌های همدم بیاییم. در هنگام مسابقات با توجه به قرعه‌ی سختی که داشتیم روحیه‌ی تیم پایین آمده بود اما  با دیدن فیلمی که از همدم به محل مسابقات ارسال شد، جان تازه‌ای گرفتیم. قبل از آنالیز بازی تایلند و زمانی که امیدمان کم شده بود، با دیدن دست‌های فرشته‌های کوچک موسسه که به آسمان بلند شده بود و دعای پیروزی می‌خواندند و همچنین صحبت‌ها و دلگرمی حاج آقای شیرازی نیا خیالمان راحت شد که قهرمان خواهیم شد. اتفاقا در همان بازی 9 گل به تایلند زدیم که اصلا خودمان هم باورمان نمی‌شد.»
دید و بازدیدها و شوق دیدار دوباره‌ی سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان در سرای مهر دیدنی بود. سرمربی بااخلاق فوتسال ملی ما، از تک تک بچه‌های این بخش بخاطر دعایی که در حق تیم کرده‌‌بودند تشکر کرد و از آنها خواست برای سربلندی ایران در جام جهانی فوتبال روسیه هم دعا کنند.
اما بچه‌های موسسه که به خوبی از حال و هوای دل و درون میهمانان‌شان خبر دارند، از دیدن دوباره‌ی ناظم‌الشریعه و خیلی خوشحال شدند. مثلا بچه‎های  کارگاه گلیم‌بافی از سرمربی تیم ملی فوتسال و همسرش خواستند آخرین رج گلیم معصومه را قیچی کنند و در کارگاه قلم‌زنی روی مس تابلویی زیبا به آنها هدیه کردند.
در پایان این دیدار صمیمی تکتم نوای تازه‌ای از امام رضا(ع) را برای میهمانان همدم اجرا کرد. او ماههاست این آهنگ جدید را تمرین می‌کند و به قول خودش می‌خواست در تولد امام حسین(ع) برای میهمانان موسسه اجرا کند. همچنین به مناسبت قهرمانی تیم ملی فوتسال در بازیهای جام ملت‌های آسیا، نوای غرور آفرین « سرود ایران» هم به‌زیبایی اجرا شد.
یادآور می‌شود که؛ در این دیدار، جناب ابوالفضل کریمیان (سرپرست تیم ملی فوتسال ایران) و خانم محمدی(همسر آقای ناظم‌الشریعه) نیز حضور داشتند.
 
 
تاريخ:  ۱۳۹۷/۲/۱ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو