موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: پنجشنبه ۱۳۹۸ اول فروردين

بازیگر پایتخت، راوی رحمت در همدم
 
هومن حاجی عبداللهی (بازیگر نقش «رحمت»  سریال پایتخت) از همدم دیدن کرد.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم(فتح‌المبین) هومن حاجی عبداللهی (بازیگر نقش «رحمت» سریال پایتخت) به همراه سید علی صالحی (هنرمند سینما و تلویزیون) در فضایی صمیمانه ساعاتی را با فرزندان معصوم این موسسه‌ی خیریه گذراند و ضمن دیدار از کارگاههای هنری آن با چگونگی فعالیتهای توانبخشی در این مرکز نیز آشنا شد.
در ابتدای این دیدار خانم دکتر حجت (مدیرعامل موسسه) ضمن بیان فعالیت‌های توانبخی و توانمندی‌های گوناگون فرندان همدم گفت: « سید علی صالحی دوست واقعی فرزندان همدم است. او بارها با همراهی و معرفی هنرمندان خوب کشورمان به این موسسه،  دوستی و لطف‌اش را ثابت کرده است. امیدوارم خداوند به همه‌ی چهره‌های محبوب و هنرمند سینما و تلویزیون مانند آقای حاجی عبداللهی که باعث شادی و شور و نشاط ایرانیان می‌شوند، انرژی دوچندان عطا فرماید.»
«رحمت» سریال پایتخت، به محض ورود به هریک از کارگاههای موسسه، با شور و نشاط خاصی از طرف بچه‌ها روبرو می‌شد؛ آنها از میهمانشان در مورد ادامه‌ی این سریال طنز سوال می‌پرسیدند و خواهان دیدار سایر همکاران و هم‌بازی‌هایش در موسسه بودند. حاجی عبداللهی مهربانانه در پاسخ احساسات بچه‌های معصوم این مرکز خیریه گفت: «همه‌ی اهالی پایتخت محتاج دعای خیر شما هستند؛ ما هنرمندان سینما و تلویزیون و حتی کل مردم جامعه هیچ‌وقت به اندازه‌ی شما خوشبخت نبوده‌ایم، شما در لحظه‌ی حال زندگی می‌کنید و ما گرفتار گذشته و آینده‌ی خودمان هستیم.»
وی ادامه داد: «از ابتدای ورودم به همدم حس و حال و انرژی خاصی را احساس کردم. واقعیتش را بخواهید نظافت و تمیزی  راهروها و کلاس‌ها و تنوع کارگاههای این مرکز، من را خیلی خوشحال کرد. در مورد توانایی بچه‌های هنرمند موسسه که نیازی به تایید و تحسین من نیست؛ این بچه‌ها ثابت کرده‌اند که معلولیت محدودیت نیست و من فکر می‌کنم ذهن باز و خلاق آنها از ذهن‌هایی که در دنیای بیرون از اینجا زندگی می‌کنند بسیار آزادتر و پرنشاط تر است.»
همچنین سید علی صالحی (بازیگر سینما و تلویزیون) ضمن صحبت‌ کوتاهی گفت: « صفا و صمیمیت مدیران و فرزندان همدم از یک طرف و جلای دل و درون خودمان با دیدن شما از طرفی دیگر ما را به همدم وابسته کرده است؛ از اینکه امام رضا(ع) هراز گاهی ما را به زیارتش می‌طلبد و سپس فرصتی برای دیدار با فرزندان معصوم این امام همام پیش می‌آید در پوست خودم نمی‌گنجم و حس می‌کنم یکی از انسان‌های خوشبخت کره زمین هستم. من با موسسات خیریه متعددی در ارتباطم اما با جان و دل و بدون هر تعارف و اغراقی می‌گویم همدم جای دیگری‌است.»
در پایان این دیدار هنرمندان کارگاه قلم‌زنی روی مس موسسه در حضور میهمانان هنرمندشان جشن کوچکی بابت تولد یکسالگی کارگاهشان برگزار و سینی‌های زیبایی که آثار دست خودشان بود را به حاجی عبداللهی و صالحی هدیه کردند.
 
 
 
تاريخ:  ۱۳۹۷/۲/۵ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو