موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: يكشنبه ۱۳۹۸ چهارم اسفند

هومن حاج عبداللهی و علی صالحی، بازیگران سینما و تلویزیون، صبح روز سه شنبه به بازدید مؤسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی همدم (فتح المبین)، مرکز توانبخشی معلولان ذهنی شهید بهشتی و مرکز گلستان علی(ع) رفتند
 
روزنامه شهرآرا، 5 اردیبهشت 97
هومن حاجی عبدالهی در گفت و گو با شهر آرا: رقم دستمزدهای « پایتخت» شایعه است
فهیمه جوان- هومن حاج عبداللهی و علی صالحی، بازیگران سینما و تلویزیون، صبح روز سه شنبه به بازدید مؤسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی همدم (فتح المبین)، مرکز توانبخشی معلولان ذهنی شهید بهشتی و مرکز گلستان علی(ع) رفتند و لحظاتی را در جمع توان‌یابان این مراکز حضور داشتند.در این بازدیدها، مدیر مرکز همدم با اشاره به اینکه کمک‌های مردمی صرف مهارت‌آموزی بچه‌ها می‌شود، گفت: علی رغم همه تلاش‌ها هنوز تعداد زیادی در نوبت پذیرش قرار دارند که اگر تنها بمانند با توجه به معلولیتی که دارند در معرض آسیب‌های اجتماعی قرار می‌گیرند. هومن حاج عبداللهی در جمع برخی از توان‌یابان این مرکز گفت: من اینجا شاهد یک ارتباط صمیمانه و دوطرفه بین بچه‌ها و مربیان بودم. خوش‌حالم که می‌بینم به دنبال کشف استعداد بچه‌ها بوده‌‌اید که در کدام زمینه استعداد دارند تا بتوانند از استعداد خود بهره‌ای برای کمک به خودشان ببرند.
﷯ 
خوش‌حالم که بچه‌ها هنرمند هستند
در بازدید از مرکز شهید بهشتی، یکی از مسئولان ضمن توضیح مجموع خدمات این مجموعه برای معلولان بی سرپرست، خاطرنشان کرد: ما همه امکانات را به کمک مردم برای این بچه‌ها فراهم کردیم اما آنچه ما نتوانستیم برای آن‌ها فراهم کنیم، خانواده است. بچه‌های این مرکز از خانواده محروم هستند و به هنرمندان به چشم برادرهای نداشته‌شان نگاه می‌کنند.علی صالحی نیز در جمع توان‌یابان این مرکز گفت: خوش‌حالم که هر کدام از این بچه‌ها در یک رشته هنری، هنرمند هستند و افتخار می‌کنم که به دیدن این بچه‌ها آمده‌ام.هومن حاج عبداللهی نیز خاطر نشان کرد: بچه‌هایی را اینجا دیدم که مهربان و صادق و پاک هستند. این‌ها از زندگی لذت می‌برند و در کنارکسانی زندگی می‌کنند که به آن‌ها علاقه دارند.
﷯ 
عده‌ای نمی‌خواهند کام مردم شیرین بماند
هومن حاج عبداللهی در حاشیه این بازدید، در مورد ساخت پایتخت ۶ گفت که هیچ تصمیم قطعی‌ای گرفته نشده است و هنوز تیم بازیگری در حال استراحت هستند. وی در مورد قیمت دستمزدهایی که در فضای مجازی منتشر شده است نیز گفت: همه این‌ها شیطنت بوده‌است. این رقم‌ها صحیح نیست و بازیگران حتی یک سوم این رقم‌ها هم دستمزد نگرفته‌اند. وی افزود: متأسفانه برخی برای حسادت‌هایی که دارند می‌خواهند شادی مردم را به حاشیه تبدیل کنند و نمی‌گذارند کام مردم شیرین بماند. اما خوش‌حالم که مردم با تشکر و استقبالشان از این سریال، بهترین جواب را به این شایعات دادند.
﷯ 
احتمال همکاری با سعید آقاخانی
هومن حاج عبداللهی در پاسخ به خبرنگار شهرآرا در مورد ویژگی‌های تصویربرداری خاص پایتخت ۵ و جلوه‌های ویژه آن، با بیان اینکه این اولین تجربه او دراین زمینه بوده است، خاطرنشان کرد: قبل از پایتخت۵، تجربه بازی در برابر پرده آبی و صحنه‌های استودیویی را نداشتم. این اولین تجربه من بود که با آقای سیروس مقدم به دست آمد. سیروس مقدم هم بسیار در این زمینه مطالعه و روان‌شناسی کرده بود، ضمن اینکه از تیم بسیار حرفه‌ای فنی استفاده می‌کرد که افکت‌های ویژه را به خوبی در سریال پیاده کردند. حاج عبداللهی در پاسخ به این سؤال که به جز همکاری برای ساخت احتمالی پایتخت۶، چه فیلم یا سریال دیگری را کار خواهید کرد، گفت: چند فیلم‌نامه در دست مطالعه دارم و یک سریال برای رسانه خانگی که هنوز در مورد هیچ‌کدام تصمیم خاصی نگرفته‌ام. فعلا در استراحت به سر می‌برم.وی افزود: من دوست دارم همه ژانرهای سینمای کمدی، جدی و اکشن را تجربه کنم و کار بعدی‌ام بستگی به این دارد که چه فیلم‌نامه قوی و خوبی از چه ژانری به دستم برسد. این بازیگر مطرح تلویزیون در پایان به خبرنگار شهرآرا گفت که یکی از جدی‌ترین پیشنهادهای کاری، از سوی سعید آقاخانی به او داده شده است و احتمال همکاری آن‌ها در آینده نزدیک وجود دارد.
 
 
 
تاريخ:  ۱۳۹۷/۲/۶ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو