موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: يكشنبه ۱۳۹۷ سي دي

مهدی صباغی، همدم را مدرسه‌ی اراده نامید
 
پیشنهاد حضور در آموزشگاه اراده و نیکوکاری
«مهدی صباغی» بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران در چهارمین روز ماه مبارک رمضان 1397 و طبق قراری که با خود دارد، به همدم آمد.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم(فتح‌المبین) «مهدی صباغی» بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون ایران امسال نیز همچون سالهای گذشته در چهارمین روز از ماه مبارک مضان به بچه‌های بی‌سرپرست این موسسه‌ی خیریه سر زد و جویای حال آنها شد.
بازیگر فیلم سینمایی «کافه ستاره» پس از بازدید از بخش‌های مختلف موسسه گفت: «ماه مبارک رمضان، بهترین فرصت برای دلجویی و احوال‌پرسی از  دختران بی‌سرپرست همدم است. خداوند مهربان هرسال در این ماه پرخیر و برکت فرصتی نصیب من می‌کند تا در کنار دخترانم در این موسسه‌ی خیریه  باشم. من از صمیم قلب آنها را دوست دارم و از اینکه آنها نیز به من لطف دارند، خیلی خوشحالم.»
بازیگر فیلم سینمایی «مرز خوشبختی» افزود: « باید به همه‌ی خدمتگزاران همدم دست مریزاد گفت. فضای موسسه هرسال روحانی‌تر، حال و احوال بچه‌ها بهتر و نظم و نظافت اینجا چشم‌گیرتر می‌شود. امسال کارگاه قلم‌زنی را برای اولین بار دیدم که باورم نمی‌شود فقط یکسال از عمر آن گذشته است و بچه‌ها اینقدر پیشرفت کرده‌اند. همه‌ی ما باید اراده و خواستن را از این فرشته‌های زمینی یاد بگیریم و من پیشنهاد می‌کنم: هر که می‌تواند، دراین ماه فرصت حضور در این مدرسه‌ی رایگان اراده و نیکوکاری را از دست ندهد.»
تاريخ:  ۱۳۹۷/۲/۳۱ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو