موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: يكشنبه ۱۳۹۷ سي دي

شهردار، در ضیافت افطار همدم؛ مشهد، از داشتن این فرشته‌ها به خود می‌بالد
 

شهردار مشهد در افطاری همدم گفت: «پیشنهاد می‌کنم مردم خداجوی مشهد در این ماه پرخیر و برکت، از همدم دیدن کنند و از برکات حضور در کنار فرشته‌های معصوم این خانه، بهره ببرند.»

به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم(فتح‌المبین) مهندس قاسم تقی‌زاده خامسی (شهردار) اعضای شورای شهر مشهد و تعدادی از مدیران بهزیستی خراسان رضوی روز دوشنبه جهت دیدار و صرف افطار میهمان این موسسه‌ی خیریه بودند و ضمن شرکت در مراسم معنوی افطار اهالی همدم، ساعاتی را با اهالی این خانه سپری کردند و جویای حال ساکنین این مرکز خیریه شدند.

در ابتدای این دیدار، خانم دکتر حجت(مدیر عامل همدم) ضمن خوش‌آمدگویی و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، گفت: «خادمین این خانه از حضور مدیر کلانشهر مشهد، ریاست و اعضای شورای شهر، مدیران و همکاران خوب بهزیستی استان و خبرنگاران پرتلاش رسانه‌های جمعی به خود می‌بالند و امیدواریم رهاورد این دیدار صمیانه، بهبود زندگی 400 دختر بی‌سرپرست مجموعه باشد. بهترین روز برای ما و دخترانمان روزی است که درب این خانه رو به میهمان مهربانی باز می‌شود؛ میهمانی که دغدغه‌ی زندگی یکی از بچه‌های ما را با خود داشته باشد و سفیر مهر و همدلی آنها در جامعه باشد.»
در ادامه‌ی این دیدار، جناب شهردار از بخش‌های مختلف موسسه بازدید کرد. او در سرای مهر و کنار تخت زینب گفت: « عکس‌های هنرمندان و چهره‌های مطرح ایران که کنار زینب به دیوار آویخته شده است نماد خوش قلبی و مهر و محبت سرای مهر است. به‌راستی اینجا مهر و عطوفت حرف اول را می‌زند؛ تلاش مادریاران خوب مجموعه از طرفی و لبخند رضایت دختران معصوم این بخش از سوی دیگر موید عرایض بنده است.»

شهردار پایتخت معنوی جهان اسلام با صبر و حوصله‌ی خاصی از تمام بخش‌ها و کارگاههای همدم دیدن کرد و حتی پربارش‌ترین شب خرداد امسال مانع از رفت و آمد او و سایر میهمانان، در فواصل ساختمان‌های موسسه‌ی همدم نشد. مهندس تقی‌زاده‌ی خامسی در پایان این بازدید گفت: «شهر مشهد باید به خود ببالد که چنین فرشته‌های به‌ظاهر کم‌توان اما با اراده‌ای دارد. کسانی که به‌رغم مشکلات، امروز نماد توانایی و اراده‌ی یک شهر بزرگ شده‌اند. فضای معنوی اینجا فرصت خوبی است برای دیدار مردم خوب شهرمان. من به همه‌ی مسئولین و مردم خداجوی مشهد پیشنهاد می‌کنم در روزهای ماه مبارک رمضان به همدم سر بزنند و هرکسی به نوبه‌ی خود باری از دوش خادمین آن بردارد.»

گالری تصاویر


تاريخ:  ۱۳۹۷/۳/۸ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو