موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: يكشنبه ۱۳۹۷ سي دي

همدمی‌ها در ضیافت مهر لیلای تهران
 
صدای همدم، چشم‌ها را متوجه مشهد کرد
گروه سرود آوای همدم با حضور و اجرای موفق چند سرود ملی – مذهبی معروف در مراسم سالیانه‌ی افطار خیریه‌ی«مهر لیلا» از سوی چهره‌های معروف سینما و ورزش ایران مورد استقبال و تحسین قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم (فتح‌المبین) گروه سرود این مرکز خیریه، به نمایندگی از 400 خواهر بی‌سرپرستشان در مراسم افطار سالیانه‌ی خیریه‌ی «مهر لیلا» که به دعوت و میزبانی لیلا بلوکات (هنرمند سینما و تلویزیون) برگزار شده بود، حضور پیدا کردند و در چند بخش به اجرای سرودهای مذهبی و ملی پرداختند که مورد تحسین و تشویق فراوان میهمانان مراسم که غالبا از چهره‌های ورزشی و هنری معروف کشورمان بودند، قرار گرفتند.
در ابتدای این مراسم تکتم (تکخوان روشندل گروه سرود آوای همدم) دعای قبل از افطار این مراسم را با خواندن دعای مشهور «ربنا» آغاز کرد که فضای تالار میهمانی را به سکوتی معنوی برد تا جایی که بسیاری از خواننده‌های حاضر در مراسم ناخودآگاه گریه ‌کردند و محمد علیزاده (خواننده و آهنگساز) به نمایندگی از همکاران هنرمندش گفت:«بهترین دعای قبل از افطار که می‌شد شنید همین ربنایی بود که امشب تکتم برایمان اجرا کرد. باید از خانم بلوکات تشکر کنیم که امسال بچه‌های همدم را هم به مراسم افطار سالیانه‌اش دعوت کرده است.»
بعد از اجرای ضیافت افطار، مجری مراسم ضمن معرفی توانمندی‌های متنوع فرزندان همدم گفت:«هر سال در ماه مبارک رمضان و به همت بانو لیلا بلوکات، فرزندان تعدادی از موسسات خیریه‌ی کشورمان به تهران می‌آیند و در ضیافت افطاری که با حضور چهره‌های سرشناس و نیکوکار هنر و ورزش ایران برگزار می‌شود شرکت می‌کنند. امسال برای اولین بار میزبان گروه سرود آوای همدم هستیم. گروهی که آوازه‌ی توانایی و هنر آنها را شنیده‌ایم؛ امیدواریم هنرمندان ایران زمین همواره در کنار اهالی همدم و سایر خیریه‌های دیگر باشند و مردم را به حضور در این مراکز دعوت کنند.»
سید جواد رضویان (کمدین نام‌آشنا)، علی کریمی (بازیکن پر افتخار تیم ملی فوتبال ایران)، حجت اشرف‌زاده (خواننده‌ی خوش‌آواز آهنگ ماه و ماهی)، ماکان بند(آهنگساز و خواننده) ، شهره سلطانی، کوروش تهامی، فاطمه گودرزی  (بازیگر) و حامد همایون و محمد علیزاده (هنرمندان موفق‌ عرصه‌ی موسیقی ایران) جزو کسانی بودند که با شوق و ذوق خاصی در جمع سفیران همدم حاضر شدند و ضمن آشنایی بیشتر با زندگی و امورات خانه‌ی آنها در مشهد، قول دادند در اولین فرصت به مشهد بیایند و از نزدیک با اهالی این خانه آشنا شوند. البته خواننندگانی که در مراسم حضور داشتند ضمن تحسین تکتم، با او چند آهنگ معروفشان را همخوانی کردند که این بخش از مراسم هم مورد توجه خاص حضار قرار گرفت.
در ادامه‌ی مراسم  گروه سرود آوای همدم با حضور در جایگاه، سرود «ایران » را اجرا کردند که حضار ضمن ابراز احساسات فراوان، آنها را به صورت ایستاده تشویق کردند و برگی دیگر به افتخارات فرزندان معصوم امام رضا(ع) اضافه شد.
اهالی همدم با خود عطر و بوی امام مهربانی‌ها را به پایتخت ایران بردند؛ آنها به عنوان سفیران مهر و همدلی و نیکوکاری در جمع اهالی سینما و ورزش ایران زمین، روایتگر مهربانی خیرین و یاوران و مردمان نیکوکاران پر مهر خراسانی شدند و خوشحال بودند که در ماه پر خیر و برکت سال 1397 دوستان زیاد دیگری به جمع آنها اضافه شده است.
 
 
تاريخ:  ۱۳۹۷/۳/۱۰ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو