موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: پنجشنبه ۱۳۹۸ اول فروردين

تقدیر از قلم‌زن‌های هنرمند همدم
 
هنرمندان واحد قلم‌زنی همدم، از سوی مدیران اداره‌ی کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی، با اهدای لوح تقدیر، مورد تشویق قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم(فتح‌المبین)، چند تن از کارکنان و دختران همدم که به دعوت مدیرکل محترم میراث فرهنگی استان و به منظور شرکت در مراسم تجلیل و نکوداشت استاد سیدجلال شمسی‌نژاد(هنرمند مقرنس‌کار استان)، دوشنبه‌شب بیست و هشتم خرداد، در محل موزه‌ی بزرگ خراسان واقع در کوهسنگی حاضر شده بودند، علاوه بر حضور در برنامه‌ای زیبا، شاهد تشویق و تقدیر مربی قلم‌زنی و یکی از دختران هنرمند قلم‌زن همدم نیز بودند...
به گفته‌ی دکتر زهرا حجت (مدیر عامل موسسه) که خود از مدعوین مراسم بود، در ضمن این برنامه، از خانم مریم اسدی (مربی قلم‌زنی) و اسماء نوروزیان( دختر هنرمند همدم) با تقدیم لوح سپاس تقدیر به عمل آمد و فعالیت هنری این واحد تازه‌تاسیس در موسسه، به شدت مورد توجه و تشویق قرار گرفت.
در بخشی از متن لوح تقدیر تقدیمی به خانم نوروزیان آمده است:
«... تمامی دستانی که که برای حفظ، احیا و ماندگاری هنر-صنعت دستی این مرز و بوم به هم گره خوردند و این زنجیره‌ی مقدس را بر قله‌های پرافتخار فرهنگ اسلامی آویختند، حافظان و افتخارآفرینان واقعی صنایع دستی هستند... بدین‌وسیله، ضمن سپاس از تلاشهای صادقانه در راستای معرفی و احیای هنر سنتی این مرز و بوم، با اهدای این لوح، به عنوان کارآموز موفق صنایع دستی، از جنابعالی تقدیر می‌شود.»
 
 
تاريخ:  ۱۳۹۷/۳/۲۹ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو