موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: پنجشنبه ۱۳۹۸ اول فروردين

تقدیر ‌ همدمی‌ها از یاوران قرآنی
 
 
در فضایی صمیمی و معنوی، جمعی از فرزندان و کارکنان همدم با دوستان‌ خود در آستان‌قدس رضوی دیدار و از زحمات آنها در برگزاری مراسمات زیبای ماه مبارک رمضان، تقدیر کردند.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم(فتح‌المبین)، علیرضا سپاهی لایین مدیر روابط عمومی و چند نفر از فرزندان این موسسه جهت احوال‌پرسی و تقدیر از همکاری اداره‌ی علوم قرآنی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان‌قدس رضوی در مشارکت و برگزاری مراسم معنوی محفل انس با قرآن در ماه مبارک رمضان، در دفتر حجت‌الاسلام میریان حضور پیدا کردند.
در ابتدای این دیدار حاج آقای میریان ضمن خیرمقدم به نمایندگان همدم گفت: « برای ما، جای خوشحالی دارد که موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، در این سالها فعالیت‌های قرآنی قابل توجهی داشته است. برگزاری محفل انس با قرآن با حضور نخبگان و اساتید قرآنی کشورمان نشانه‌ی همت و اراده‌ی خادمین موسسه و البته معنویت فضای آن به‌واسطه‌ی وجود فرزندان معصومش است. ما به عنوان خادمین امام رضا(ع) همواره آماده‌ی همکاری‌های لازم در این زمینه هستیم و با انرژی خاصی که از همدم سراغ داریم چشم‌انداز خوبی در این زمینه پیش‌بینی می‌کنیم.»
سپاهی لایین نیز ضمن سپاس از همدلی و همکاری اداره‌ی علوم قرآنی، گفت: «برگزاری مراسم معنوی انس با قرآن و حضور اساتید ممتاز کشورمان در همدم جز با کمک‌های صمیمانه‌ی آستان قدس رضوی ممکن نبود؛ خادمین و فرزندان موسسه از این بابت خداوند را سپاس‌می‌گویند و امیدوارند این نهاد مقدس و خدمتگزار در ادامه‌ی فعالیتهای فرهنگی - قرآنی در کنارشان باشد.»
در پایان این دیدار دسته گل ساخته‌شده‌ی هنرمندان کارگاه گل‌سازی همدم به حاج آقای میریان اهدا شد و ایشان نیز هدایایی به رسم یادبود به نمایندگان موسسه تقدیم کردند.
تاريخ:  ۱۳۹۷/۴/۱۰ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو