موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: پنجشنبه ۱۳۹۸ اول فروردين

صنایع دستی، گویای توانمندی همدم؛ مردم و مسئولین، هنر فرزندان موسسه را تحسین کردند
 
غرفه‌ی صنایع دستی فرزندان همدم که درجنب همایش برگزیدگان صنعت و معدن ایران برگزار شد، مورد توجه مقامات و مسئولین کشوری و استانی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم(فتح‌المبین)، در نمایشگاه برگزیدگان صنعت و معدن ایران که با حضور دکتر ربیعی  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونین وی، رییس و معاونین سازمان بهزیستی کشور، استاندار خراسان رضوی، مدیران بهزیستی استان و سایر مدیران نهادهای دولتی و خصوصی در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار شد، غرفه‌ی صنایع دستی فرزندان این موسسه‌ی خیریه نیز با حضور فعال خود باعث توجه و استقبال چشمگیر مردم، کارآفرینان و مسئولین کشوری و استانی قرار گرفت.
در این نمایشگاه، آثار و تولیدات صنایع دستی کارگاه‌های گلیم بافی، قلم‌زنی روی مس، گل‌سازی، ملیله‌دوزی، سرمه‌دوزی، سوزن دوزی و ....در معرض بازدید عموم قرار گرفت که در هر نوبت از این همایش و همراه با مردم نیکوکار مشهد، مسئولین کشوری و استانی نیز با حضور خود در این غرفه و تحسین و تمجید فعالیتهای اهالی این خانه، آن را نمونه‌ای بارز اراده و توانبخشی کاربردی ‌خواندند.
به عنوان نمونه دکتر پورشبانان (قائم مقام و معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی کشور) با حضور در غرفه‌ی صنایع دستی همدم، فعالیت‌های توانبخشی این موسسه‌ی خیریه را بی‌نظیر خواند و دکتر کوزه‌گر(قائم مقام مشارکت‌های مردمی این سازمان) نیز اهالی صنعت و معدن استان را به حضور و همدلی با اهالی همدم ترغیب کرد.
در ادامه‌ی همایش تعداد زیادی از کارآفرینان و فعالین اقتصادی ایران نیز میهمان غرفه‌ی همدمی‌ها شدند. آنها سعی و تلاش بچه‌های هنرمند موسسه را لمس می‌کردند و در این میان دکنر نبی (کارآفرین معروف کشورمان) به نمایندگی از همکارانش گفت:
«حتی اگر اهل ذوق هم نباشی با دیدن آثار بچه‌های همدم ناخودآگاه دوست داری لحظاتی به این کارها نگاه کنی و در واقع اراده و پشتکار واقعی را از این بچه‌ها یاد بگیری. ما آرزو داریم همکارانی در حد این بچه‌های عزیز داشته باشیم چرا که آنها هم عاشق کارشان هستند و هم بسیار هنرمندانه مشغول خلق این آثار زیبا می‌شوند.»
 
 
 
تاريخ:  ۱۳۹۷/۴/۱۹ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو