موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: پنجشنبه ۱۳۹۸ اول فروردين

حیدر خوش‌نیت (سرپرست فرمانداری مشهد): مدیران ادارات، مکلف به بازدید از همدم اند
 
مدیران ادارات، مکلف به بازدید از همدم اند
سرپرست فرمانداری مشهد گفت: «در هفته‌ی بهزیستی، شورای اداری استان مکلف خواهند بود در همدم حضور پیدا کنند و از نزدیک در جریان مسایل این موسسه‌ی خیریه قرار بگیرند.»
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم (فتح‌المبین) حیدر خوش نیت سرپرست فرمانداری مشهد پس از شرکت در جلسه‌ی تودیع و معارفه‌ی رییس بهزیستی مشهد و در دیدار با فرزندان این موسسه‌ی خیریه گفت: 
«مجموعه‌ی همدم مجموعه‌ی عشق و دلدادگی بر پایه‌ی فطرت پاک انسانی است. من امروز متوجه این امر شدم که می‌توانیم از مسیر دوستی با بچه‌های این موسسه، بهتر و بیشتر از قبل به خداوند نزدیک شویم.»
وی با عنایت به اینکه در آستانه‌ی هفته‌ی بهزیستی هستیم گفت: «مردم خوب و نوع‌دوست مشهد در هفته‌ی بهزیستی فرصت ارزشمندی دارند به همدم بیایند و از این مسیر ضمن جویا شدن حال بچه‌های معصوم این موسسه، رضایت خداوند را نیز کسب کنند چرا که عطوفت و مهربانی با بندگان مظلوم خداوند، شایسته‎‌ترین کار نزد او است.»
مهندس خوش‌نیت ادامه داد: «فرزندان همدم در اوج معصومیت، همواره می‌توانند با تلاشی که دارند الگوی خوبی برای رفتار همه‌ی کارکنان اداری باشند. تلاش آنها ستودنی است. هیچگاه خستگی و کم‌کاری در برنامه‌ی روزانه‌شان ندارند. امروز شاهد مواردی بسیار جالب و کارآمد بودم که حتی می‌تواند الگوی خوبی برای ادارات شهرمان باشد و بر همین اساس بنده به عنوان رییس شورای اداری شهرستان مشهد همه‌ی مدیران ادارات را مکلف به بازدید از همدم خواهم کرد و امیدوارم این اتفاق مبارک در هفته‌ی بهزیستی اتفاق بیفتد.»
تاريخ:  ۱۳۹۷/۴/۲۰ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو