موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: پنجشنبه ۱۳۹۸ اول فروردين

سرپرست شعب بانک ملی استان در همدم؛ حضور دراین موسسه، ما را به خدا نزدیک‌تر می‌کند
 
در ادامه‌ی بزرگداشت هفته‌ی بهزیستی و روزهای آغازین دهه‌ی کرامت و به‌منظور حمایت و همراهی با فرزندان تحت پوشش همدم، جناب حسن مونسان (رئیس اداره‌ی امور شعب بانک ملی استان خراسان رضوی) از این موسسه‌ی توانبخشی، دیدار و با دست‌اندرکاران آن گفت وگو کرد. 
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم(فتح‌المبین)، ظهر جمعه 29 تیرماه 97 حسن مونسان در دیداری صمیمی و پربرکت از این موسسه‌ی خیریه، به بخش‌های مختلف سرزد و پیرامون نیازها و ضرورتهای مرکز با مدیران آن به گفت‌وگو پرداخت.
در ابتدای این دیدار، توسط مدیر عامل  موسسه دکتر زهرا حجت، گزارشی از شرایط مجموعه و کیفیت نگهداری و توانبخشی فرزندان تحت پوشش ارائه شد. سپس بازدید از سرای مهر صورت گرفت؛ سرای مهری که دعای خالصانه زینب‌ها و فاطمه‌ها و...  به یادها و خاطرات بازدیدکننده ها جان می‌بخشد و دیدار از موسسه همدم را در یادها ماندگار می‌سازد. سرای مهری که دلها را به خالص‌ترین و بی‌ریاترین کودکان  عالم گره می‌زند و انسانها برای لحظاتی فارغ از هر روزمره‌گیها می‌شوند و به رهایی می‌رسند.
در ادامه بازدید از توانمندی‌های افتخارآفرین فرزندان همدم در عرصه‌های مختلف از جمله کارگاه گلیم‌بافی، قلمزنی و گلسازی صورت گرفت و با تشویق دوستان و همراهان بانک ملی، شادی و انرژی صد چندانی بر دل فرزندان بی‌سرپرست همدم نشست.
سپس، ندا با اجرای دکلمه و تکتم با اجرای سرود امام رضا(ع) دلها را در روزهای آغازین دهه‌ی کرامت روانه‌ی حرم امام رضا(ع) کردند و گروه سرود همدم با اجرای "ای ایران" چون همیشه خوش درخشیدند.
پایان بخش این دیدار دوستانه در خانه‌ی پناهگاهی فرزندان همدم صورت گرفت. در پایان، حسن مونسان، ضمن گفتگویی صمیمانه با خبرنگار موسسه خاطرنشان کرد: " همدلی و همکاری مدیریت، هیئت مدیره و هیئت امنا و تمامی کارکنان در موسسه‌ی همدم جای تقدیر و تشکر دارد. ما از زندگی غافل هستیم و وقتی قدم در این نوع مراکز میگذاریم توجه و ارتباط ما با خداوند بیشتر می‌شود و عزیزان و فرزندانی که بنا به هر دلیلی در زندگی در این شرایط قرار گرفته‌اند ما را متوجه خودمان می‌کند که باید گاهی نگاهی فراتر از روزمره‌گیها به زندگی داشت". وی همچنین تاکید کرد: " کارکردن در امور بانکداری کاری دشوار است اما وقتی نظیر شما و همکارانتان را در لباس خدمت می‌بینیم سختی کار برای ما نیز ملموس‌تر می‌شود. به همه‌ی شما کارکنان از طرف خود و همکارانم در سطح استان خداقوت و دست مریزاد می‌گویم".
در پایان، ضمن قول مساعدت‌ها، هدایای نقدی و غیر نقدی قابل توجهی از طرف میهمانان بانک ملی تقدیم فرزندان موسسه شد.
لازم به ذکر است که این دیدار دوستانه به همت آقایان سهوی و صادقی همراهان همیشگی موسسه توانبخشی همدم صورت پذیرفت که در همین فرصت
 از حضور گرمشان سپاسگزاری می‌کنیم.
 
تاريخ:  ۱۳۹۷/۴/۳۰ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو