موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: پنجشنبه ۱۳۹۸ اول فروردين

بازی نمادین و پیروزی شیرین همدم
 
تیم فوتسال همدم در یک بازی دوستانه با نتیجه 8 بر 6 برتیم سایپای مشهد پیروز شد.    
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم (فتح‌المبین) به مناسبت گرامیداشت دهه‌ی کرامت و هفته‌ی بهزیستی مسابقه‌ی دوستانه‌ی فوتسال بین دو تیم همدم و سایپای مشهد برگزار شد که در پایان، این بازی با برد 8 بر 6 به نفع دختران همدم خاتمه پیدا کرد. 
این دیدار دوستانه روز شنبه سی‌ام تیرماه 97 به مناسبت گرامیداشت دهه‌ی کرامت و هفته‌ی بهزیستی با همکاری صمیمانه‌ی فاطمه میرزی (نایب رییس کمیته‌ی بانوان هیئت فوتبال مشهد) و مدیران و مربیان باشگاه سایپای مشهد در محل زمین ورزشی همدم برگزار شد که حضور خانم‌ها مافی‌نژاد و پورجعفریان (داوران بین المللی فوتبال و فوتسال) و یوسف آبادی داور ملی فوتبال کشورمان، بر اهمیت و جذابیت آن افزوده بود و در نهایت با برد تیم همدم هیجان وجذابیت آن دوچندان شد. 
در این دیدار مهیج و شاد، تعداد زیادی از دختران همدم در کنار مادریاران و خانم دکتر حجت (مدیر عامل موسسه) مشغول تشویق خواهرانشان بودند که در ابتدای نیمه دوم و  با درایت خانم فاطمه عباسی (مربی سایپا)  شرمین افخمی دروازه‌بان تیم ملی فوتسال نونهالان کشورمان، برای لحظاتی به عنوان درواز‌ه‌بان تیم همدم بازی کرد که هربار و با هر توپی که او جلوی دروازه مهار می‌کرد، تشویق و تحسین همدمی‌ها اوج می‌گرفت.
در پایان این دیدار دوستانه، مربی‌ سایپای مشهد و داوران مسابقه ضمن اظهار رضایت از آمادگی ذهنی و جسمی تیم همدم، هر کدام جداگانه به اظهار نظرهایی نیز پرداختند. خانم عباسی مربی سایپای مشهد در این مورد گفت: «بازی دوستانه با فرشته‌های همدم برای تقویت روحیه‌ی تیم ما بسیار عالی بود. معتقدم  تیم همدم بسیار خوب بازی می‌کند و قطعا با تمرینات بیشتر نتایج بهتری هم خواهند گرفت. ما فکر نمی‌کردیم بچه‌های همدم در این حد آماده‌ی بازی و مسابقه باشند؛ استعداد و خلاقیت آنها در مقایسه با بچه‌های تیم ما اصلا هیچ کم و کسری نداشت.» 
همچنین‌ خانم پورجعفریان (داور بین‌المللی فوتسال) بعد از بازی و ضمن بازدید از سرای مهر گفت: «مهربانی دختران همدم و توجهشان به رعایت قوانین فوتبال برای من جالب بود؛ آنها بازی جوانمردانه را هم رعایت می‌کردند و یکی از بهترین داوری‌هایی بود که تا بحال انجام داده‌ام. امیدوارم باز هم در خدمت این تیم دوست داشتنی باشم.»
هفته‌ی بهزیستی سال 97 روزهای پایانی را می‌گذراند اما مهربانی و لطف و احوال‌پرسی مسئولین، ورزشکاران، فعالین اقتصادی و... همچنان گرم و پررونق پیگیری و هر روز بر گرمای مطبوع دید و بازدیدها از همدم افزوده می‌شود...
 
 
تاريخ:  ۱۳۹۷/۴/۳۱ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو