موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: شنبه ۱۳۹۸ دوم شهريور

دیدار همدمی‌ها با مدیران همدمی فرهنگ و ارشاد اسلامی
 
 
چندتن از مدیران و همکاران موسسه‌ی همدم با دکتر جعفر مروارید (مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی) و همکاران، در محل دفتر کارشان، دیدار و گفت وگو کردند.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم(فتح‌المبین)، در نهمین روز مردادماه 1397، همکاران موسسه‌ی همدم؛ دکتر زهرا حجت (مدیرعامل)، جعفر شیرازی‌نیا (رئیس موسسه) و سپاهی‌لایین (رئیس روابط عمومی)، ضمن حضور در اداره‌ی کل ارشاد اسلامی خراسان رضوی، با مدیرکل و جمعی از همکارانشان دیدار و در فضایی صمیمانه، پیرامون ضرورت و چگونگی همیاری و حمایت مدیریت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و مشهد مقدس از این خیریه، گفت وگو کردند.
‌در ابتدای این دیدار و پس از خوش‌آمدگویی جناب مدیرکل به میهمانان، دکتر زهرا حجت از جناب دکتر مروراید به‌خاطر حضور اخیر در موسسه (ضمن حضور در تالارهمدم و اجرای موسیقی استاد سراج) و بازدید از بخش‌های مختلف و نگاه حمایتی و محبت‌آمیزشان از دختران همدم، به‌گرمی تشکر کرد. وی همچنین در خصوص شرایط نگهداری مددجویان موسسه و نیاز مبرم به توسعه‌ی فیزیکی و تجهیز این موسسه‌ی خیریه، توضیحاتی ارایه داد که مورد توجه حاضرین قرار گرفت.
 سپس جعفرشیرازی‌نیا، طی سخنانی، از نقش و اهمیت هنر در ارتقای توان ذهنی و بهبود رفتاری دختران تحت سرپرستی همدم گفت و اینکه درسالهای اخیر، برگزاری کلاس‌ها و برنامه‌های هنری در موسسه، توانسته است بر افزایش توان دختران همدم به‌خوبی اثر بگذارد و آنان را به‌نوعی از شهروند درجه‌ی دو، به شهروند درجه‌ی‌ یک تبدیل کند.
در ادامه‌ی این دیدار، دکتر مروارید با تشکر از حضور میهمانان و تاکید بر اهمیت کاری که مدیران و کارکنان همدم در نگهداری و توانبخشی 400 تن از فرزندان این سرزمین انجام می‌دهند، بازدید اخیر خود را از این موسسه، بسیار جالب‌توجه توصیف و بر ضرورت معرفی بیشتر خیریه‌ی همدم به افراد جامعه و مخصوصا نخبگان، تاکید کرد. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، همچنین از مدیران و فرزندان همدم دعوت کرد که در مراسم و برنامه‌های رسمی و هنری این اداره‌کل حضور بیشتری داشته باشند و از طریق اجراهای گروه «آوای همدم» و توزیع بروشور یا نصب استند در فضای اداری، این موسسه را به جامعه‌ی هنری بیش از پیش معرفی کنند.
 
تاريخ:  ۱۳۹۷/۵/۱۰ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو