موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: يكشنبه ۱۳۹۸ بيست و نهم ارديبهشت

بیست و نهمین شماره‌ی فصلنامه در دسترس؛
 
همدم پاییزه هم آمد
بیست و نهمین شماره‌ی فصلنامه‌ی همدم منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، شماره‌ی پاییزه‌ی فصلنامه‌ی همدم با مجموعه‌ای از اخبار، مقالات، یادداشت‌ها و گزارشات رخدادهای ویژه‌ی تابستان گرمی که گذشت، منتشر شد و در دسترس علاقمندان قرار گرفت. 
در فهرست مطالب شماره‌ی بیست و نهم همدم که در  60 صفحه تدوین و با طرح زیبایی بر روی جلد آراسته شده است، عناوینی از این دست می‌خوانیم:
سخن مدیرمسوول (دعوت به ساختن بهاری در خزان)، یادداشت سردبیر(بدرود آشیان ویران سیوین)، بچه‌های ما مهربانی وام می‌گیرند (نگاهی به خانه‌ی همسایه)، خبرهای تابستان همدم، معرفی بخش‌های موسسه‌ی همدم (لاندری؛ کوه لباسی که هر روز شسته می‌شود)، دل فاطمه، پیش همان پدر و مادر است(براساس زندگی یکی از دختران همدم)، نان آور؛ یک قصه‌ی آشنا( معرفی انیمیشن) و معرفی کتاب و... 
در بخشی از سخن مدیر مسوول دراین شماره آمده است:
« باید به یاد داشت که پاس حق فرزندانی که از نعمت خانواده محرومند و نیز حفظ ذوق و انگیزه یادگیری در آنان کاری است بس دشوار. فرزندان محصل همدم با سایر شهروندان دانش‌آموز که به نحوی عادی زندگی و در کلاس و مدرسه مشترک تحصیل می‌کنند شرایط متفاوتی دارند و از این منظر کار برای مدیریت و هدایت و عواطف دختران آسیب دیده‌ی اجتماعی ما بسیار دشوار است...»
علاقه‌مندان اخبار همدم، خیرین و نیک‌اندیشان بزرگوار می‌توانند این شماره‌ی فصلنامه‌ را از طریق مراجعه‌ی حضوری به موسسه یا از طریق فروش اینترنتی تهیه و ملاحظه فرمایند.
برای تهیه‌ی این شماره‌ از فصلنامه‌ی همدم، شما می‌توانید به روابط عمومی موسسه مراجعه کنید. همچنین، به استحضار عزیزانی که دسترسی مکانی یا فرصت مراجعه به همدم ندارند می‌رساند که عمده‌ی مطالب فصلنامه به تدریج از طریق سایت منتشر خواهد شد.
 
تاريخ:  ۱۳۹۷/۷/۵ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو