موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: پنجشنبه ۱۳۹۸ بيست و هفتم تير

دیدار یاوران بانک تعاون با همدم، در یک روز ورزشی
 
فرزندان همدم در روز ملی پارالمپیک، میزبان ورزشکاران بانک توسعه‌ی تعاون ایران بودند.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، تعدادی از ورزشکاران حاضر در هشتمین المپیاد فرهنگی ورزشی بانک توسعه‌ی تعاون کشورمان  به مناسبت روز ملی پارالمپیک، ساعاتی از وقت اداری روز سه‌شنبه بیست و چهارم مهر97 میهمان اهالی همدم شدند.
در ابتدای این بازدید دکتر زهرا حجت (مدیر عامل) ضمن خوش آمدگویی به میهمانان موسسه، گفت: «یکی از برنامه‌های مداوم 400 فرزند بی‌سرپرست همدم، ورزش‌ همگانی و تخصصی است؛ همه‌ی بچه‌ها هر روز صبح زیر نظر مربیان موسسه به تمرینات ورزشی می‌پردازند. تعداد زیادی از آنها هم در رشته‌های مختلف ورزشی بصورت تخصصی مشغول فعالیت هستند که مقام‌های ممتازی نیز در کشور کسب کرده‌اند. ما خوشحالیم که در روز بزرگداشت پارالمپیک میزبان ورزشکاران خوب بانک توسعه‌ی تعاون هستیم. موسسات مالی همواره به اهالی این خانه نظر لطف و مرحمت داشته‌اند و امیدواریم این الطاف در شرایط پیش‌رو ادامه‌دار باشد.»
در ادامه،‌ روح‌الله شاهسوند(فرمانده پایگاه بسیج شهیدرجایی بانک توسعه‌ی تعاون) گفت: «ورزشکاران منتخب بانک توسعه‌ی تعاون به نمایندگی از همکاران‌شان به دیدن فرزندان بااراده و هنرمند همدم آمده‌اند تا ضمن تبریک روز ملی پارالمپیک، به آنها بگویند که: همواره در کنارتان هستیم و تلاش‌های‌تان را ارج می‌گذاریم. در واقع ما از شما انرژی می‌گیریم و در عرصه‌ی مسابقه و زندگی روزمره، از آن بهره می‌بریم.»
در پایان این دیدار جواد علیجانی(پیشکسوت و قهرمان تنیس روی میز ایران) در مسابقه‌ای دوستانه و نمادین، از مهنار حسین‌تاش (دختر قهرمان پارالمپیک همدمی) با نتیجه‌ی 11 به 8 شکست خورد که باعث شور و نشاط و تحسین میهمانان و ورزشکاران حاضر در موسسه شد و خاطره‌ای شیرین برای ورزشکاران همدم در روزی که به آنها تعلق دارد، به‌جا گذاشت.
تاريخ:  ۱۳۹۷/۷/۲۵ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو