موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: يكشنبه ۱۳۹۸ بيست و نهم ارديبهشت

دومین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری صنعت غذا و شیرینی مشهد به پایان رسید؛
 
نمایشگاه ستارگان و درخشش ستاره‌های همدم
 
 بازدید کنندگان دومین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری خوراک، صنعت غذا و شیرینی مشهد، با حضور پررنگ خود در غرفه‌ی همدم، پیشاپیش فرارسیدن  روز جهانی معلولین را به نمایندگان این موسسه‌ی خیریه، تبریک گفتند.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم،  بازدیدکنندگان و برندهای شرکت‌کننده در نمایشگاه که از حوزه‌ی صنایع غذایی، رستوران، هتل، فست فود، قنادی، کافی شاپ، نوشیدنی و بستنی و تجهیزات و صنایع وابسته بودند، به نوبت و در ساعات مختلفی از سه روز برگزاری این نمایشگاه، از غرفه‌ی صنایع دستی ستاره‌های درخشان همدم، دیدن کردند و پیشاپیش فرا رسیدن روز جهانی معلولین را با تبریک به نمایندگان این موسسه‌ی خیریه، گرامی داشتند.
از جمله این دیدارکنندگان، آقای یاسین شریف (سرکنسول کشورعراق در مشهد) نیز به جهت تبریک روز جهانی معلولین به غرفه‌ی همدم آمد و ضمن سخنان کوتاهی گفت: «برای من و همکارانم باورکردنی نیست بچه‌های به‌ظاهر ناتوان بتوانند آثاری به این زیبایی خلق کنند. من ضمن تبریک روز جهانی معلولین به کارکنان و فرزندان این مسسه‌ی خیریه، امیدوارم با هماهنگی وزارت خارجه و دیگر ارگان‌های مربوطه فرصتی پیش بیاید تا از کارگاه‌های همدم و محل نگهداری و توانبخشی فرزندان این موسسه‌ی خیریه، بازدید داشته باشم».
ناگفته نماند؛ در این رویداد که با عنوان ستارگان برگزارشد، غیر از برندهای مرتبط با موضوع نمایشگاه، نمایندگانی از کنسولگری کشورهای همسایه، اتاق اصناف مشهد، خانه‌ی صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، سازمان میراث فرهنگی و دیگر ارگان‌ها و اتحادیه‌های مرتبط  نیز حضور پررنگ داشتند.
 
 
تاريخ:  ۱۳۹۷/۹/۱۰ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو