موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: دوشنبه ۱۳۹۸ دوم ارديبهشت

دیدارهای همدمانه در روزجهانی معلولین
 

 

جمعی از مدیران شهری مشهد، دانشجویان، خیرین و مردم نیکوکار مشهد روز جهانی معلولین را به اهالی همدم تبریک گفتند و قرار دوستی و مهر و همدلی‌شان را با حضور در میان فرزندان این موسسه‌ی خیریه تمدید کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، همزمان با 12 آذر روز جهانی معلولین، مشاور شهردار مشهد در امور بانوان، جمعی از مدیران مدیران شهرداری منطقه‌ی 2 مشهد، دانش‌آموزان مدارس سطح شهر، هنرمندان، دانشجویان دانشگاه‌های دولتی و خصوصی و مردم نیکوکار مشهد مقدس با حضور و یا برگزاری نمایشگا‌ه توانمندی فرزندان این موسسه، این روز را به آنها تبریک گفتند و مهر و دوستی دیرینه‌ی خود را با 400 دختر بی‌سرپرست همدم تجدید کردند.

این گزارش می‌افزاید دانشجویان دانشگاه خیام مشهد با برپایی نمایشگاهی از توانمندی‌های همدم و عرضه‌ی محصولات فرهنگی  تبلیغاتی سعی در معرفی بیشتر این موسسه به اهالی علم و دانش در این دانشگاه کردند که با استقبال گسترده‌ی اساتید و دانشجویان روبرو شد.

در بخش دیگری از این روز جهانی خاص، مدیران سینما هویزه با دعوت از فرزندان همدم و پخش یک فیلم سینمایی جذاب برای آنها، سعی کردند مددجویان موسسه را شاد کنند و سهمی در گرامیداشت این روز داشته باشند.

در پایان ساعات اداری روز جهانی معلولین، خانم دکتر جراح (مشاور شهردار مشهد در امور بانوان)، مهندس رستمی (معاون فرهنگی شهرداری منطقه 2 مشهد)، مهندس تقویان(رییس شهرداری ناحیه‌ی1 منطقه2) و جمعی از فعالین شورای بانوان محلات این منطقه نیز با حضور در جمع اهالی این خانه و تقدیم گل و شیرینی به آنها، این روز را گرامی داشتند.

خانم جراح در پایان این بازدید ضمن سخنانی کوتاه گفت: «خدمت به دختران همدم انرژی فوق‌العاده‌ای می‌خواهد که می‌بایست از سرچشمه‌ی عشق جاری شده باشد. ما امروز شاهد مهرو محبتی مثال زدنی در این موسسه‌ی خیریه هستیم که خروجی آن برپا داشتن کارگاه‌های هنری موسسه است. شهرداری مشهد همواره آماده‌ی همکاری با مدیران و خادمین این مجموعه‌ی فعال و پویاست و دراین زمینه هر کمکی از دستمان برآید دریغ نخواهیم کرد. من به شخصه امروز با دیدن این بچه‌ها و هنرشان مسرور شدم و از همکاران و مردم خیرخواه مشهد دعوت می‌کنم از اینجا دیدن کنند».

همچنین مهندس رستمی (معاون فرهنگی شهرداری منطقه2) با اشاره به اهمیت تلاش‌های چندساله‌ی همدم در حوزه‌ی توانبخشی و فرهنگی گفت: «مدیریت همدم ثابت کرده است که اگر بخواهیم می‌توانیم به هدف‌های سازمانی‌مان با بهترین کیفیت ممکن برسیم. اگر بخواهیم نتیجه‌ی عشق و تلاش مداوم فعالیتهای اداری روزانه را در مشهد ببینیم، باید به همدم بیاییم چرا که مدیران آن با بهره بردن از نیروی عظیم عشق و علاقه به کارشان، بچه‌هایی که به نظر کم‌توان هستند را به اوج قله‌ی توانمندی و موفقیت رسانده‌اند و من مطمئنم هرکدام از مدیران شهری در صورتی که بخواهند می‌توانند همچون همدم مهربان و پویا و سربلند باشند».

یادآوری می‌شود، پنجمین اکسپوی عکس همدم نیز که به مناسبت بزرگداشت روز و هفته‌ی معلولین در نگارخانه‌ی این موسسه‌ی خیریه  برپا شده است، تا روز 5شنبه 15 آذر در دوشیفت صبح و عصر پذیرای بازدید کنندگان و علاقمندان خواهد بود.

 
 
 
تاريخ:  ۱۳۹۷/۹/۱۳ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو