موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: يكشنبه ۱۳۹۸ بيست و ششم خرداد

اختتامیه‌ی پنجمین اکسپوی همدم برگزارشد؛
 
 پایان بزرگترین نمایشگاه عکس خیریه‌های ایران
 
آیین اختتامیه‌ی پنجمین اکسپوی عکس همدم با تقدیر از هیئت داوران، عکاسان راه‌یافته به نمایشگاه و همچنین رونمایی از پوستر ششمین دوره‌ی این رویداد هنری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، آیین اختتامیه‌ی پنجمین اکسپوی همدم، پنجشنبه 15 آذر 1397، در تالار همایش‌های همدم و با حضور جمع کثیری از علاقمندان، هنرمندان و اساتید عکاسی خراسان برگزار شد و نمایندگان هیئت داوران، هیئت اجرایی وخادمین موسسه، طی سخنانی‌ به تشریح نقش هنرمندان و اهمیت خدمت‌‌رسانی این قشر مهم  به 400 فرزند بی‌سرپرست همدم پرداختند.
در ابتدای این مراسم علیرضا سپاهی لایین(مدیر روابط عمومی موسسه) ضمن تقدیر از هیئت داوران و شرکت کنندگان اکسپو گفت: «عکس یعنی یک لحظه‌ی زیبا که ارزش جاودانه شدن دارد؛ شما یاور‌عکاسان عزیز، قدر این لحظه را به خوبی می‌دانید. بودن شما در کنار فرزندان همدم، به کمک زاویه‌ی دید دوربین‌های‌تان، ارزشمندترین قاب مهربانی را ساخته است و ما به عنوان خادمین همدم قدردان شما و هنرتان هستیم. امیدواریم با کمک مدیران موسسه و همراهی همه‌ی عکاسان کشورمان، لحظه‌های ماندگارتری برای فرزندان همدم خلق کنیم».
در ادامه‌ی این اختتامیه،  امین ابراهیمی(دبیر اکسپو)ضمن تبریک مجدد روز جهانی معلولین گفت: «همزمان شدن پنجمین اکسپو با روز جهانی معلولین تاثیر زیادی در این نمایشگاه و بازدیدهای آن داشت. تجربه نشان داده است انتخاب آثار نمایشگاه عکاسی کارآسانی نیست اما کار و خدمت برای فرزندان همدم هیچ‌وقت طاقت‌فرسا نبوده است. من به شخصه خودم را خوش‌شانس‌ترین امین جهان می‌دانم که دوستان خوبی در میان موسسه‌ی همدم، داوران و اساتید عکاسی خراسان و عکاسان خوب کشورمان دارم».
فرشته کاملان(مدیر اجرایی اکسپو)، سخنران بعدی مراسم بود که طی سخنان کوتاهی گفت: «ارسال  1400 عکس به دبیرخانه‌ی  اکسپو نشان از موفقیت و تلاش جمعی همه‌ی دوستانی دارد که 5 سال در کنار ما و بچه‌های همدم مشغول تلاش و خدمت هستند. عواید حاصل از فروش تابلوهای نمایشگاه به نفع 400 دختر بی‌سرپرست همدم بود که قطعا خیر و برکت آن در زندگی خریداران مهربانش، درخشان و ماندگار است. امیدواریم سال‌های آینده نیز از حضور بی‌دریغ هنرمندان و علاقمندان عکاسی به نفع فرزندان موسسه بهره ببریم».
کامران رحمتیان (مدیر هنری اکسپو) نیز ضمن تشکر از همراهی مدیران و کارکنان همدم گفت: «حال خوب عکاسان مشهدی به حال خوب دختران همدم بستگی مستقیم دارد. امروز اکسپوی همدم به دوره‌ی بلوغ و بالندگی خودش رسیده است و به جرات می‌توان از آن به عنوان بزرگترین اکسپوی خیریه‌های ایران نام برد. همه‌ی برکات این افتخار هم به همدلی و یاوری شرکت کنندگان و داوران و مدیران این موسسه بر‌می‌گردد. گله‌گذاری دوستانی که به مرحله‌ی نهایی راه نیافته اند معمولا در تمام نمایشگاه‌های عکاسی دیده می‌شود اما به حرمت نفس حق فرشته‌های همدم، هیچ مخالفت و یا اعتراضی از سمت هیچ‌کس نداشتیم و حتی از همکاری و همراهی عکاسانی که آثارشان راه نیافته بود نیز بهره‌مند شدیم که این اتفاق واقعا بی‌نظیر است».
فرامرز عامل بردبار به نمایندگی از هیئت داوران، سخنران پایانی مراسم بود که ضمن ابراز رضایت از آثار اکسپو گفت: «همه‌ی زحمات این اکسپو را هیئت اجرایی متحمل شدند. ضمنا ما شاهد به نمایش‌درآمدن 18 عکس از دختران همدم بودیم که واقعا زیبا و هنرمندانه بودند. من به عنوان عضو کوچک هیئت داوری افتخار می‌کنم در خدمت اهالی همدم بودیم و در سال‌های آینده نیزخواهیم بود. آثار ارسالی به دبیرخانه‌ی بسیار خوب و هنرمندانه بود. بنده نیز به بی‌حاشیه بودن آن مهر تایید می‌گذارم و از مدیران همدم نیز تشکر می‌کنم که همواره در خدمت فرهنگ و هنر ایران و خراسان عزیز هستند».
در پایان از 138 عکاس برتر کشورمان و 18 عکاس از میان دختران همدم که آثارشان به مدت 5 روز در نگارخانه‌ی همدم به نمایش درآمده بود با اهدای لوح تقدیر، قدردانی و از پوستر ششمین اکسپوی همدم نیز رونمایی شد.
یادآوری می‌شود که ‌اجرای این مراسم را امیرحسین رجبی (مجری توانای شبکه‌های مختلف صدا و سیما) به عهده‌ داشت.
 
 
 
تاريخ:  ۱۳۹۷/۹/۱۷ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو