موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: سه شنبه ۱۳۹۸ چهارم تير

همدم همایون ما: چه خوب شد به همدم آمدم...
 
چه خوب شد به همدم آمدم... این اولین جمله‌ی همایون شجریان در جمع دختران بی‌سرپرست همدم نبود اما یکی از جمله‌های کلیدی و امیدوار کننده‌ی پسر نابغه‌ی موسیقی ایران در اولین روز هفته و در دیدار از این خیریه‌ی توانبخشی بود.
باور کنید همانطور که همایون موسیقی ایران نتوانست جلوی اشکهایش را هنگام همخوانی با تکتم بگیرد، ما هم نمی‌توانیم نظم این خبر را کنترل کنیم و این خود شمایید که می‌توانید به آن ترتیب حرفه‌ای و خاصی بدهید و هر تیتر و میان تیتری دوست دارید برای آن انتخاب کنید...
بازدید صمیمانه‌ی همایون با همدم  روز شنبه 24 آذر 97 درست یک روز پس از اجرای موفق گروه لگاتو اتفاق افتاد؛ اعضای کنسرت ویژه‌ی ایران 2 سال تمرین کردند و همین جمعه‌ی گذشته (23 آذر 97) تحسین خیلی ها را در سالن سوره‌ی تهران شنیدند و دیدند. پسر ارشد استاد شجریان هم آمده بود تا انگار آخرین روزهای پاییز طلایی همدم را با تابش ستاره‌‌وارش نورانی‌تر کند و برکات حضورش به منزله‌ی بهاری دوباره در پاییز اهالی این خانه باشد. 
همایون خان شجریان، با کوله‌باری از هنر و توانایی‌هایی که همه‌ی ما و شما می‌دانیم به همدم آمد و بسیار فروتن و متواضع و دوست داشتنی از همه‌ی خوابگاهها و کارگاه‌های هنری موسسه   بازدید کرد. پس از نوشیدن یک کاسه‌ چایی با مدیران و کارکنان همدم، دعای زینب برایش اولین اتفاق خوب و روحانی ورودش بود. سپس در کنار تخت همدم نشست و از او بخاطر مهربانی‌های همه‌ی این سال‌ها تشکر کرد و گفت:«اسم تو نماد مهربانی و خوب بودن است، ما همه تو را دوست داریم همدم عزیز».
میهمان پرافتخار موسسه در کارگاه‌های گلیم‌بافی و قلم‌زنی همدم نیز حاضر شد و در هردو کارگاه بچه‌ها را تشویق به ادامه دادن کارشان کرد و از آنها هدایایی نیز به رسم یادگاری گرفت و با مهربانی کنارشان ایستاد و چند عکس زیبا با آنها گرفت و به ما و همه‌ی خبرنگارهای حاضر گفت: «دیدن  این همه هنر و توانایی  از بچه‌هایی که بصورت اشتباه فکر می‌کنیم کم‌توان هستند باور کردنی نیست؛ آنها واقعا از لحاظ هنری پرتوان هستند؛ من  شاید نتوانم همه‌ی زیبایی‌های اینجا را بازگو کنم برای همین از همه‌ی مردم و هنرمندان و دوستانم می‌خواهم خودشان سری به اینجا بزنند و حال خوب این بچه‌ها را ببینند».
البته او به هنرمندان یادآوری کرد که: «هنرمندان عزیز کشورمان باید لحظاتی از عمرشان را در خدمت اهالی همدم باشند و به شکرانه‌ی سلامتی و خانواده‌ای که دارند نقش خانواده‌ی نداشته‌ی این عزیزان را بازی کنند و آنها را تنها نگذارند. شاید بتوانیم با حضور و کمک هنرمندان عزیز کشورمان به جنگ تنهایی 400 دختر معصوم همدم برویم».
در پایان این بازدید، همخوانی همایون شجریان با تکتم در تالار همدم شور و شعف خاصی بوجود آورد... تا اینجای خبر را می‌توانیم بصورت نوشتاری تقدیم کنیم اما از اینجای خبر به بعد ما را بخاطر اینکه نمی‌توانیم دقیقا احساسات زیبای میهمان همدم را برایتان توضیح دهیم ببخشید. 
ما نمی‌توانیم توصیف کنیم چقدر ساده و خودمانی  همایون شجریان معروف کنار تکتم قرار گرفت و آواز خواند و گریست و صحنه‌ای بی‌نظیر از رفاقت و دوستی و مودت برای همیشه‌ی تاریخ این موسسه‌ی خیریه خلق شد...
خدا یارت باشد همایون همدم؛ صدای خراسانی و آواز جاودانی ایران.
 
 
تاريخ:  ۱۳۹۷/۹/۲۵ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو