موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: يكشنبه ۱۳۹۸ بيست و نهم ارديبهشت

مهندس مصطفی سراج (مدیرکل امور مراقبتی و توانبخشی سازمان بهزیستی کشور):
 

استانداردهای همدم از منظر فنی و عاطفی، عالی است

 

مدیرکل امور مراقبتی و توانبخشی سازمان بهزیستی کشور گفت: «استانداردهای مدیریتی همدم از دو منظر فنی و عاطفی بسیار مطلوب و به‌روز است».

به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم(فتح‌المبین)، مهندس مصطفی سراج (مدیرکل امور مراقبتی و توانبخشی سازمان بهزیستی کشور) روز چهارشنبه 24 بهمن 1397 پس از بازدید فنی از موسسه ضمن اظهار رضایت از اوضاع و احوال اهالی این خانه گفت: «خوشبختانه گام‌های موثری برای حمایت بیشتر از موسسات بزرگ بهزیستی در کشور برداشته شده است که امسال به صورت مدون آغاز شده است و امیدواریم نتایج آن را در سال 98 به صورت ملموس ببینیم. خدمت به کودکان و فرزندان بی‌سرپرست موسسات توانبخشی وظیفه‌ی تمام نهادهای دولتی است که بهزیستی به‌صورت خاص پیگیر احقاق حقوق این عزیزان و بستر سازی زندگی بهتر آنهاست».

وی ضمن اینکه در فضایی صمیمی و شاد از کارگاههای موسسه بازدید می‌کرد، ادامه داد: «فضای کارگاه‌های موسسه نشان از عشق و علاقه و توانایی مدیران باکفایت آن به خدمت صادقانه به 400 دختر بی‌سرپرست دارد. بنده و همکارانم در پایان این بازدید به توانبخشی فرزندان‌مان امیدوارتر شدیم؛ همه‌ی تلاش‌های خادمین، مادریاران و مربیان این موسسه از سویی و از سویی نیروی عظیم عشق و مهر و همدلی باعث چنین فضای خوبی شده است. می‌توان نتیجه گرفت استانداردهای مدیریتی همدم از دو منظر فنی و عاطفی بسیار مطلوب و به‌روز است».

در بخشی از این بازدید ندا دکلمه‌ی مخصوصش را  و تکتم نوای روحانی و پرفیض امام رضا(ع) را برای میهمان همدم اجرا کردند که مورد توجه مهندس سراج قرار گرفت و به آنها جوایزی اهدا کرد.

تاريخ:  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو