موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: دوشنبه ۱۳۹۹ شانزدهم تير

بهار همدلی، به همدم رسید؛
 
افتتاح نمایشگاه خوشنویسی جواد لنگری، در نگارخانه‌ی همدم  
نمایشگاه خوشنویسی «بهار همدلی» در نگارخانه‌ی همدم و در میان استقبال مدیران هنری، هنرمندان و علاقمندان به هنر خوشنویس اقتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی همدم، نهمین نمایشگاه انفرادی آثار خوشنویسی شکسته نستعلیق جواد لنگری با عنوان «بهار همدلی»، روز شنبه چهارم اسفند ماه97 در میان استقبال مشتاقان هنر خوشنویسی، مدیران اداره‌ی فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد و قوچان، تنی چند از مدیران شهرستا‌های استان، هنرمندان، علاقمندان هنر خوشنویسی و جمعی از فرزندان هنرمند همدم، در نگارخانه‌ی این موسسه‌ی خیریه افتتاح شد.
جواد لنگری در مورد اهداف برگزاری این نمایشگاه گفت: «مدتی است که با فرزندان هنرمند همدم و فعالیت‌های خیرخواهانه‌ی این موسسه‌ی خیریه آشنا شده‌ام، با انتخاب نگارخانه‌ی همدم تلاش کرده‌ام در معرفی فرزندان موسسه به اهالی هنر قدمی بردارم و امیدوارم همه‌ی دوستان و اساتید خوشنویسی با هدف خیرخواهی و همدلی با اهالی این خانه، نمایشگاهی در همدم برپا کنند».
وی ادامه داد: «نگارخانه‌ی همدم که از لحاظ فنی و هنری دارای قابلیت‌های زیادی است، چند ماه پیش با دستان مبارک استاد امیرخانی افتتاح شد و امیدوارم همه‌ی هنرمندان استان، با حضور در این نگارخانه، در برکات این کار خیر سهیم باشند».
در ادامه‌ی مراسم افتتاحیه، آقایان محمد جواد استادی (رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد)، هادی رجایی نیا (فرماندار شهرستان قوچان)، ابوالقاسم جوادی (بخشدار باجگیران) و حمید ضیایی (رییس اداره‌ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قوچان) به جمع میهمانان مراسم اضافه شدند و اسما نوروزی (دختر هنرمند همدم) یکی از آثارش را که لوح مسی قلم‌زنی منقش به لوگوی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی بود، به آقای استادی اهدا کرد. 
براساس همین گزارش، این نمایشگاه که تعداد 40 تابلوی شکسته نستعلیق درآن به نمایش درآمده است، از پنجم لغایت نهم اسفند ماه، همه روزه از ساعت 16:30 تا 19:30 بصورت رایگان، پذیرای عموم است.
نگارخانه همدم در بلوار خیام شمالی، خیابان عبدالمطلب، عبدالمطلب 58، موسسه توانبخشی همدم واقع شده است.
 
تاريخ:  ۱۳۹۷/۱۲/۶ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو