موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: شنبه ۱۳۹۸ دوم شهريور

شهردار مشهد، ضمن بازدید از موسسه؛با حمایت مردم، همدم تنها نیست
 
شهردار مشهد گفت: «مدیریت کلان‌شهر مشهد، با تمام توان در خدمت دختران بی‌سرپرست همدم خواهد بود».
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، دکترمحمدرضا کلائی، شهردار مشهد مقدس، هفتم اسفند97 مصادف با زادروز فرخنده‌ی فاطمه‌ی زهرا(س) و روز مادر، به همراه جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر، وارد این موسسه‌ی خیریه شد و ضمن بازدید از کارگاه‌ها و خوابگاه‌های همدم، از همکاری مدیریت شهری مشهد مقدس جهت اجرایی شدن پروژه‌ی توسعه‌ی موسسه خبر داد.
دکتر کلائی بعد از دیدار با فرزندان ساکن در سرای مهر موسسه، ضمن تبریک تولد بانوی دوعالم و روز مادر گفت: «وظیفه‌ی خودم دانستم در این روز مبارک، با اهالی همدم دیدار کنم و این مناسبت ارزشمند را به مادریاران مهربان و خادمین زحمتکش همدم تبریک بگویم. مهر و اخلاصی که در این بخش  دیده می‌شود در کمتر جایی مثل آن سراغ دارم. به راستی که روز مادر و حضور در میان 400 دختر بی‌سرپرست موسسه، برای من و همکارانم به خاطره‌ی خوبی تبدیل خواهد شد. امیدوارم بتوانیم دوشادوش خادمین این مجموعه، زمینه‌ساز زندگی شاد و پرامیدی برای ساکنین آن باشیم».
وی ضمن حضور در کارگاه گلیم‌بافی و قیچی کردن آخرین رج گلیم یکی از هنرمندان موسسه گفت: «استفاده‌ی مفید و علمی همدم از هنر، درخشان‌ترین نکته‌ای است که می‌توان به آن اشاره کرد، هرجا هنر هست زندگی هم جریان دارد، دل‌بافته‌های این دختران زحمتکش و بااراده‌، نشان از دل‌ کوک‌بودن آن‌هاست؛ می‌توان از این مساله به عنوان نمونه‌ای کاملا مثبت و کارا در سایر مراکز نگهداری فرزندان عزیز شهر مقدس مشهد، بهره برد».
شهردار مشهد ضمن به صدا درآوردن زنگ کارگاه قلم‌زنی موسسه گفت: «مشارکت اجتماعی شهروندان مهربان مشهد در جای جای موسسه موج می‌زند. هر اتاق و فضایی توسط یک فرد نیکوکار بنیان نهاده شده است که به عنوان اثری ماندگار و نمونه‌ای جالب باید به آن اشاره کرد. مردم نشان داده‌اند همدم تنها نیست و در هر شرایطی و با هر توان مالی، این بچه‎‌ها را تنها نخواهند گذاشت».
در پایان این دیدار خاطره‌انگیز و پس از اجرای آوای مقدس امام رضا و سرود مادر توسط گروه آوای همدم، طی جلسه‌ای که شهردار، تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد و اعضای هیات مدیره‌ی موسسه حضور داشتند، خانم دکتر حجت(مدیرعامل)، گزارشی از اجرای پروژه‌ی توسعه‌ی همدم قرائت کرد و شهردارکلائی، از برداشته‌شدن موانع سر راه این پروژه، توسط مدیران شهرداری مشهد و منطقه‌ی 12 در سال آینده خبر داد.
تاريخ:  ۱۳۹۷/۱۲/۸ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو