موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: دوشنبه ۱۳۹۸ بيست و دوم مهر

همتِ بلند والیبال استان، در خدمت همدم
 
در روزی که تیم ملی والیبال کشورمان پیروزمندانه از سد تیم قدرتمند استرالیا گذشت، جمعی از مدیران و قهرمانان هیات والیبال خراسان رضوی، جهت دیدار با اهالی همدم، در این موسسه‌ی خیریه حضور پیدا کردند.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، در ایامی که بلندقامتان والیبالیست کشورمان با پیروزی‌های مقتدرانه دل ملت ایران را شاد می‌کنند، جمعی از مدیران و قهرمانان حال حاضر و پیشکسوتان والیبال خراسان رضوی نیز با حضور مهربانانه و صمیمانه‌شان در میان اهالی این موسسه‌ی خیریه، دل فرزندان این خانه را شاد کردند و پس از گفتگو با مدیران موسسه و بازدید از کارگاه‌های هنری آن، آمادگی خود را برای عقد تفاهم نامه‌ی همکاری‌های فرهنگی - ورزشی با همدم اعلام کردند.
در ابتدای این دیدار دو ساعته، که روز شنبه اول تیر 1398 صورت گرفت، علیرضا سپاهی لایین (مدیر روابط عمومی همدم) توضیحاتی پیرامون زندگی و آموزش فرزندان موسسه ارائه کرد و ضمن اشاره به محبت‌های همیشگی ورزشکاران کشورمان به 400 دختر بی‌سرپرست این مجموعه  توضیح داد: «ورزشکاران خوش غیرت و مردوم‌دوست کشورمان، از ابتدای تاسیس همدم تاکنون و در ایام مختلف سال با حضور و دلگرمی‌شان، موجب نشاط و افزایش روحیه‌ی خادمین و فرزندان موسسه شده‌اند. امیدواریم در سال‌جاری با ارتباطات مستمر و همکاری‌های مشترک، بتوانیم از الطاف و خیرخواهی هیات والیبال استان و قهرمانان این رشته‌ی محبوب نیز بهره‌مند شویم».
دکتر مهدی نیکویی (رییس هیات والیبال استان) نیز با بیان رضایت از حضورش در همدم گفت: «خوشحالیم فرصتی دست داد در ایامی که شاهد قهرمانی‌های خیره‌کننده‌ی فرزندان والیبال ایران هستیم، در همدم حضور پیدا کنیم و از برکات این فضای معنوی بهره‌مند شویم. هیات والیبال استان، امیدوار است بتواند در راستای بهره‌مندی فرزندان این موسسه‌ی خیریه از امکانات و توانمندی‌های ورزشی، خدماتی در خور شان به این بچه‌ها ارایه کند و همین‌طور امکان استفاده از ظرفیت‌ها و محصولات فرهنگی - هنری همدم را نیز داشته باشد».
 
 
تاريخ:  ۱۳۹۸/۴/۲ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو