موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: دوشنبه ۱۳۹۸ هفتم بهمن

روز بهزیستی؛ شادی و امید، در همدم بودند
 
فرزندان همدم در سالروز گرامی‌داشت بهزیستی، در ساعات اولیه‌ی اداری جهت تبریک این ایام و عرض خداقوت، با جمعی از مدیران این سازمان دیدار کردند و در ساعات میانی روز نیز، میزبان هنرمندان سینما و تلویزیون و تنی چند از ورزشکاران ملی و بین‌المللی بودند.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، فرزندان این موسسه‌ی خیریه، در سالروز گرامی‌داشت بهزیستی با اهدای دسته گل و  آخرین شماره‌ی فصلنامه‌ی همدم، به دیدار آقایان دکتر حمیدرضا پوریوسف (مدیر کل بهزیستی استان)، دکتر مسعود فیروزی (معاون توانبخشی بهزیستی استان)، محسن توحیدی (معاون پشتیبانی و نیروی انسانی بهزیستی استان) و محسن مروی (رییس اداره بهزیستی مشهد) رفتند و با اهدای دسته‌گل و آخرین شماره از فصلنامه‌ی همدم، این روز را به آنها تبریک گفتند.
در این دیدارها، به‌ دلیل ضیق وقت و ازدیاد مراجعین مردمی و دولتی جهت تبریک ایام،  اهالی همدم به شنیدن و یادداشت کردن رهنمودهای مدیران ارشد استانی و مشهد بسنده و برای موفقیت و سربلندی این عزیزان دعا کردند.
در ساعات میانی 25 تیرماه، شهرزاد کمال‌زاده (بازیگر سینما و تلویزیون) و میلاد خسروی (قهرمان کشتی آسیا) با دیدار از بخش‌ها و کارگاه‌های مختلف موسسه، روز بهزیستی را در جمع فرزندان همدم گرامی داشتند.
خانم کمال زاده در گفت‌وگوی کوتاهی ضمن تبریک روز بهزیستی گفت: «یکی از افتخارات من آشنایی با موسسه‌ی خیریه‌ی همدم و دوستی صمیمانه با بچه‌های آن است. امروز فرصتی شد دوباره آنها را از نزدیک ببینم و حال و احوال خوبی پیدا کنم. امیدوارم همیشه مثل امروز که حال بچه‌ها هم بخاطر روز بهزیستی خوب خوب است، شاهد شادی و نشاط آنها باشیم.»
همچنین، خانم آنا براتی (مربی کشتی بانوان کشورمان) نیز در روز بهزیستی با اهدای شاخه گل به بچه‌های کوچک پناهگاهی، روز بهزیستی را به اهالی این خانه تبریک گفت.
 
تاريخ:  ۱۳۹۸/۴/۲۶ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
:
نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو