موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: دوشنبه ۱۳۹۸ هفتم بهمن

عصری جدید و شبی سپید در همدم!
 
جمعی از فینالیستهای مراحل اول و دوم ویژه برنامه‌ی عصر جدید از همدم دیدن و به مناسبت بزرگداشت روز بهزیستی، در تالار موسسه، برنامه‌ی شاد و مفرحی برای اهالی این خانه، اجرا کردند.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، روز سه‌شنبه 25 تیر 1398 حدود بیست نفر از فینالیست‌های ویژه برنامه‌ی عصر جدید به جهت تبریک روز بهزیستی و با هماهنگی مهندس عظیمی (مدیر مرکز خرید و سرگرمی بانی بن مشهد) بعد از زیارت حرم مطهر امام رضا(ع) به دیدن فرزندان همدم آمدند و ضمن حضور در تالار موسسه،  برای آنها برنامه‌های خاص و مفرحی اجرا کردند.
در ابتدای این برنامه، و بعد از تلاوت آیاتی از قرآن کریم، پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و صلوات خاصه، علیرضا سپاهی لایین (مدیر روابط عمومی موسسه) ضمن خیر مقدم به میهمانان همدم گفت: «روز بهزیستی فرصتی شد تا میزبان جمعی از فرزندان با استعداد ایران باشیم که امروز و در این دیدار کوتاه با بچه‌های موسسه، مشخص شد این عزیزان مهربانی و همدلی را نیز در وجودشان پرورش داده‌اند؛ این همان گوهر نایابی است که در روزگار ما و خصوصا جهت حمایت از 400 دختر بی‌سرپرست همدم، محتاجش هستیم.»
پس از آن عارفه عسکری (مجری مراسم) به نمایندگی از دوستانش در برنامه‌ی عصر جدید گفت: «سپاسگزار لطف خداوندیم که در روز بهزیستی توفیق حضور در کنار فرزندان همدم را پیدا کردیم. با توجه به دیداری که از کلاسهای بچه‌ها در ساختمان شهید شاهید و سرای مهر و سایر بخش‌های موسسه داشتیم به نظر می‌رسد ما دارای استعداد بسیار کمی در مقابل اهالی همدم هستیم. خوشحالیم ما را در این روز با ارزش پذیرفته‌اید و امیدواریم مسئولین و مردم ایران زمین هر روز به اندازه‌ی روز بهزیستی، به فکر شما عزیزان باشند.»
بعد از صحبت‌های مجری و با دعوت او، فرزندان گروه سرود آوای همدم، اولین اجرای برنامه‌ی روز بهزیستی موسسه را در تالار همایش‌ها رقم زدند. سرودخوانی آنها مورد تحسین میهمانان پراستعداد موسسه قرار گرفت و تمام وقت و سرپا هنرمندان همدمی را تشویق می‌کردند.
سپس مجری مراسم ضمن معرفی فینالیست‌های مراحل اول و دوم برنامه عصر جدید، از میهمانان موسسه دعوت کرد تا برنامه‌های‌شان را اجرا کنند که به ترتیب شکوفه عزیزی (عروسک گردان) فاطمه رادمنش (بازیگر و عروسک گردان)، ناهید عساکره (اجرای مسابقه مهیج لب خوانی بین بچه‌ها و اجرای بازیگری) زهره بحرالعلومی (بازی با کاغذ و اریگامی) علی قمی (قهوه چی) پسران خورشید (رضا روده‌ای، هوتن شکاری و جمیل پرداختی) اجرای طناب زنی و حرکات ورزشی – آکروباتیک داشتند و در ادامه امید بخشش (نمایش با حلقه) و علی زرگر و سالار مهرکریمی اجرای با نشاط و طنازانه‌ای در بخش استندآپ کمدی این ویژه برنامه تقدیم فرزندان همدم کردند.
این ویژه برنامه‌ی شاد و مهیج با اهدای جوایزی توسط مدیران بانی بن (مرکز خرید و سرگرمی در مشهد) و پخش بادکنک‌های رنگی بین فرزندان همدم و میهمانان خردسال و بزرگسال تالار و گرفتن عکس‌های یادگاری به پایان رسید.
 
 
 
تاريخ:  ۱۳۹۸/۴/۲۹ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
:
نظر شما

امتياز کاربران 5 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو