موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: يكشنبه ۱۳۹۸ چهارم اسفند

برگزاری مجلس یادبود زنده‌یاد کامران رحمتیان در همدم؛
 
هرگز نمیرد آن که دلش کامران شود...
 
فرزندان همدم به رسم وفاداری و با حضور جمعی از مدیران هنری و اساتید هنر عکاسی خراسان، یاد و خاطره‌ی کامران رحمتیان (عکاس‌یاور موسسه) را گرامی داشتند.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، عصر روز جمعه پنجم مهر 1398، فرزندان و خادمین قدردان همدم یاد و خاطره‌ی زنده‌یاد کامران رحمتیان (عکاس یاورموسسه) را با حضور خانواده او، جمعی از مدیران و اساتید رشته‌ی عکاسی خراسان در تالار همایش‌های این موسسه‌ی خیریه گرامی داشتند و ضمن یادآوری برپایی نمایشگاههای خیرخواهانه‌ی هنری و درس‌هایی که به شاگرادان همدمی‌اش داد، برای روح این هنرمند جوان از دست رفته از خداوند منان طلب آرامش و آمرزش کردند.
در این ویژه برنامه، ابتدا خانم دکتر حجت (مدیرعامل همدم) ضمن تسلیت به جامعه‌ی هنری خراسان و خانواده‌ی آن مرحوم گفت: «آقای رحمتیان، یکی از انسان‌های فرهیخته‌ای بود که دنبال نام و نشان نبود؛ آنچه او در طی 9 سال حضور و آشنایی‌اش با همدم انجام داد لحظه به لحظه نشان از خلوص نیت و خیرخواهی این جوان ارزشمند دارد که نمونه‌ی آن برپایی 5 اکسپوی عکاسی در موسسه و آموزش این هنر به جمعی از بچه‌های ماست. امیدواریم خداوند منان به روح او آمرزش و به خانواده و دوستانش صبر جزیل عطا فرماید.»
در ادامه، محمد جواد استادی (رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی مشهد) در جایگاه حاضر شد و ضمن سخنانی کوتاه گفت: «عشق و علاقه‌ی مردم و مسئولین به هنرمندان خدمتگزار و متعهد، ربطی به سن و سال آنها ندارد. این واقعیت در محبتی که بعد از درگذشت مرحوم رحمتیان از مردم دیدیم، اثبات شد. او تمام لحظات عمر کوتاه ولی بابرکتش را در خدمت آموزش به هنرجویان و همینطور فرزندان بی‌سرپرست همدم طی کرد و می‌بایست از موسسه‌ی خیریه‌ی همدم نیز تشکر کرد که قدردان هنرمندان نیکوکارش است.»
از بخش‌های دیگر این ویژه برنامه‌ی یادبود می‌توان به پخش دو کلیپ فیلم و عکس از زندگی و خدمات مرحوم رحمتیان و همچنین بازگویی خاطرات و شخصیت شناسی او توسط دوستان و همکارانش در کنار اجرای سرود آوای همدم اشاره کرد.
پایان بخش برنامه، روشن کردن شمع تولد کامران رحمتیان توسط مادرش و پرده برداری از کوله پشتی و دوربین آن مرحوم توسط خانم دکتر حجت و اهدای تابلوی قلم‌زنی ویژه‌ی اهالی همدم به خانواده‌ی زنده‌یاد رحمتیان بود.
تاريخ:  ۱۳۹۸/۷/۶ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو