موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: يكشنبه ۱۳۹۸ چهارم اسفند

در دیدارهای هفته‌ی ناجا تاکید شد؛
 
 پلیس، همدم همیشگی این خانه است...
در هفته‌ی گرامیداشت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (ناجا)، اهالی قدردان همدم با حضور در دفاتر سردار تقوی و سایر همکاران ایشان درسطح شهر مقدس مشهد، ضمن تبریک این ایام، از زحمات و تلاشهای آنها در برقراری امنیت و آرامش در جامعه، تشکر و قدردانی کردند.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، جمعی از فرزندان و کارکنان به همراه مدیر عامل این موسسه‌ی خیریه، در هفته‌ی گرامیداشت ناجا ضمن حضور در دفتر فرمانده‌ نیروی انتظامی استان، رییس اداره‌ی اماکن عمومی نیروی انتظامی و کلانتری شفا در محدوده‌ی بولوار عبدالمطلب، این ایام را به آنها تبریک گفتند و به نیت قدردانی و سپاس از تلاش‌های مستمرشان در برقراری و ایجاد امنیت، لوح مسی منقش به لوگوی ناجا (ساخت کارگاه قلمزنی همدم) را تقدیم آنها کردند.
نمایندگان موسسه، روز شنبه سیزدهم مهرماه 1398 و مصادف با روز گرامیداشت نیروی انتظامی و آغاز هفته‌ی ناجا، به رسم همسایگی ابتدا در کلانتری شفا و دفتر سرهنگ ناصر نوروزی و سرگرد علی امارلو حاضر شدند و از آنان بخاطر مهربانی و لطف‌شان در حراست و تامین نظم برنامه‌های مختلف برگزار شده در موسسه قدردانی کردند. سرهنگ نوروزی نیز در این خصوص گفت: «حضور موسسه‌ی خیریه‌ی همدم در این منطقه و همسایگی کلانتری شفا با آن، برای بنده و همه‌ی همکاران‌مان مایه‌ی مباهات است؛ ما همواره آماده‌ی خدمت به اهالی همدم و مردم خونگرم و پرتلاش این منطقه هستیم.»
دومین دیدار سپاسگزاری اهالی همدم در روز یکشنبه 14 مهر 1398، در محل دفتر جناب سرهنگ امیر حسینی (رییس اداره‌ی اماکن عمومی نیروی انتظامی خراسان رضوی) صورت گرفت که با  استقبال گرم وی از نمایندگان این موسسه‌ی خیریه همراه بود.
در این دیدار که آقای محمد جواد استادی (رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد مقدس) نیز نمایندگان همدم را همراهی می کرد، خانم دکتر حجت (مدیرعامل موسسه) گفت: «امنیت و آرامش جامعه، مرهون خدمات شبانه‌روزی شما و همکاران گرامی‌تان است. ما در همدم به کمک اداره‌ی فرهنگ و ارشاد اسلامی و اماکن نیروی انتظامی توانسته‌ایم برنامه‌هایی در شان مردم نیکوکار و نخبه‌ی مشهد برگزار کنیم که ماحصل مادی و معنوی آن در بهبود زندگی و آموزش 400 دختر بی‌سرپرست همدم بسیار موثر و کارگشا بوده است. امیدواریم با ادامه‌ی این همکاری‌ها شاهد زندگی امن و شادی برای این بچه‌ها باشیم.»
رییس اداره‌ی اماکن عمومی نیروی انتظامی استان نیز ضمن قدردانی از حضور و تبریک اهالی همدم گفت: «برنامه‌های ارزشمند و فاخری که در همدم و در طول این سالها شاهد برگزاری‌اش بوده‌ایم نشان از عزم خادمین موسسه در جهت گسترش خیر و نیکوکاری و بهبود زندگی فرزندانش دارد. امیدوارم ما هم در کنار شما و دوشادوش مردم خداجو و نیکوکار مشهد، دراین رابطه وظایف خود را به عنوان خادمی کوچک به نحو احسنت به انجام برسانیم.»
در ساعت میانی همین روز، سردار کاظم تقوی (فرمانده‌ی نیروی انتظامی خراسان رضوی)، در محل کارش، میزبان خادمین و جمعی از فرزندان موسسه بود.
در ابتدای این دیدار گرم و صمیمانه، مدیرعامل موسسه ضمن معرفی اجمالی فعالیت‌های همدم گفت: «با حضور مقتدرانه‌ی پلیس در جامعه‌، همکاران ‌ما با خیالی آسوده، مشغول انجام وظیفه‌ی خود در موسسه هستند. ما همواره از نزدیک شاهد هم و غم پلیس برای برقراری امنیت وآرامش بوده‌ایم. خصوصا زمانی که مراسمی داریم و بازارچه‌های خیریه آغاز به کار می‌کنند، انصافا نقش پررنگ و اساسی همکاران شما را نمی‌توان نادیده گرفت. امروز و همیشه، دعای 400 فرزند بی‌سرپرست موسسه به پاس تلاش‌های شبانه‌روزی تان بدرقه‌ی راه پلیس خدوم استان و کشورمان خواهد بود.»
سردار تقوی نیز ضمن اظهارخوشحالی از دیدار با سحر، فاطمه و نفیسه که به نمایندگی از خواهران‌شان به دیدار وی رفته بودند، گفت: « تبریک پر حلاوت اهالی همدم، خاطره‌ی خوبی برای بنده و همکاران خواهد بود. همدم مامنی دلخواه و آرام برای دختران بی‌سرپرستی است که به بهترین نحو ممکن در حال زندگی، آموزش و بالندگی جسمی و روحی هستند. کار خیر و خداپسندانه‌ی شما، در واقع بار بزرگی از دوش پلیس برداشته است و به همین دلیل وظیفه‌ی خود می‌دانیم دوشاودش خادمین موسسه، در رشد و تعالی ساکنین همدم سهیم باشیم.»
وی افزود: «هدف پلیس همواره ایجاد امنیت بیشتر و حراست از حقوق شهروندی آحاد جامعه‌ی اسلامی است که این هدف در شهر مقدس مشهد، و با توجه به حضور زائرین داخلی و خارجی، بارز و خطیرتر از سایر شهرهای کشورمان است. به‌زودی و در آستانه‌ی شهادت ولی نعمتمان حضرت رضا (ع)، شهر مشهد در اوج فعالیت‌های میزبانی قرار می‌گیرد که امیدواریم در نهایت امنیت و آرامش پذیرای خیل عظیم عاشقان امام هشتم (ع) باشیم.»
سردار تقوی گفت: « تلاش می‌یم با همکاری و مشاوره‌ی پلیس بانوان و پلیس پیشگیری، بخشی از خدمات خود را در همدم به انجام برسانیم و امیدواریم این تلاش‌ها نقشی کوچک و مثبت در زندگی بچه‌ها داشته باشد.»
یادآوری می‌شود که در این دیدار، سرهنگ محمد بوستانی، سرهنگ عبدالرضا مجیدی و سرهنگ کریم عباسی (معاونین سردار تقوی) نیز حضور داشتند که هرکدام با توجه به ماموریتشان در ناجا، به نوع همکاری‌شان با همدم اشاره و آمادگی خود را جهت تداوم آن ابراز کردند.
تاريخ:  ۱۳۹۸/۷/۱۵ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو