موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: چهارشنبه ۱۳۹۹ سيزدهم فروردين

پیش از دیدار با نفت آبادان
 
به مناسبت روز جهانی معلولان، سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو، میزبان اعضای موسسه خیریه‌ی همدم در نشست خبری پیش از دیدار با نفت آبادان بود.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، ۴ نفر از فرزندان این موسسه‌ی خیریه به همراه خانم دکتر حجت (مدیرعامل) به نمایندگی از 400 دختر بی‌سرپرست موسسه و با دعوت و استقبال یحیی گل‌محمدی، در نشست خبری پیش از دیدار با نفت آبادان حضور یافتند و کنار سرمربی با اخلاق تیم محبوب شهرخودرو نشستند.
گل محمدی در ابتدای سخنانش پیرامون آمادگی تیم شهرخودرو در لیگ امسال گفت: «باتوجه به لزوم همدلی با فرزندان همدم و همچنین همکاری با خادمین این موسسه‌ی پویا، تصمیم گرفتیم در آستانه‌ی گرامیداشت روز جهانی معلولین، از جمعی از این عزیزان دعوت کنیم در نشست خبری ما حضور داشته باشند. ما همه موظفیم به این بچه‌ها خدمت کنیم و هرکاری از دستمان بر‌آید برایشان انجام دهیم. در واقع ما به دعای خیر و حس خوب موجود در همدم نیاز داریم و این احساس خوب، ضمن بازدیدی که بنده از این موسسه‌ی خیریه داشتم، کاملا عیان بود.»
در این نشست و دیدار صمیمانه، فرزندان همدم  در اقدامی نمادین، از ابتدا تا انتهای نشست خبری در کنار یحیی گل‌محمدی نشسته‌بودند و در پایان در حضور خبرنگاران رسانه‌های جمعی تابلوی قلم‌زنی حاصل دست دختران کم‌توان این موسسه را که منقش به لوگوی باشگاه شهرخودرو بود، به سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو اهدا کردند.
لازم به یادآوری است که اعضای باشگاه شهرخودرو در ابتدای فصل، بازدیدی از این موسسه داشتند و با فعالیت‌های موسسه همدم، به شکل مبسوطی آشنا شدند. 
تاريخ:  ۱۳۹۸/۹/۱۰ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو