موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: چهارشنبه ۱۳۹۹ سيزدهم فروردين

بانوان ملی‌پوش فوتسال، در موسسه‌ی توانبخشی همدم
 
  به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، بانوان فوتسالیست تیمِ ملی در آستانه‌ی روز جهانی معلولان، با دختران بی‌سرپرست این موسسه‌ی خیریه به دیدار و گفتگو نشستند و در جریان فعالیت این موسسه قرار گرفتند.
در جریان این دیدار، بانوان فوتسالیست به صورت نمادین با دختران همدم یک مسابقه فوتبال نیز برگزار کردند.
بازدید از کارگاه‌های مختلف هنرهای دستی، ازجمله: گلیم‌بافی، قلم‌زنی و گل‌سازی از دیگر برنامه‌های بانوان فوتسالیست در موسسه همدم بود.
فاطمه شریف (مربی تیم ملی و سرمربی تیم فوتسال دختران خراسان رضوی)، سارا شیربیگی (خانم گل آسیا)، نسیمه غلامی (کاپیتان تیم ملی فوتسال)، زینب غلامی (داور ملی خراسانی)، زهرا لطف‌آبادی (دروازه‌بان تیم ملی) و رویا کلاتی (بازیکن ملی پوش خراسانی) در این بازدید حضور داشتند.
خانم شریف در سخنان کوتاهی ضمن تبریک پیشاپیش روز جهانی معلولان گفت: «به‌واسطه‌ی فعالیتهای زیاد ورزشی سالهاست که حضور کمتری در مشهد دارم و به همین دلیل از وجود موسسه‌ی پرتوان و با استعدادی مثل همدم بیخبر بودم. خدا را شکر می‌کنم که به کمک خیرین و مردم مهربان شهرم، زندگی آرام و باصفایی نصیب این بچه‌ها شده است. انشالله ما ورزشکاران و اهالی فوتبال و فوتسال هم بتوانیم در کنار خادمین همدم، لبخندی روی لب بچه‌ها بنشانیم.»
همچنین سارا شیربیگی، ضمن اظهار محبت به فاطمه (هنرمند کارگاه گلیم بافی موسسه) گفت: «من خودم را آماده کرده بودم که بتوانم حرفی بگویم یا عملی خاص انجام دهم که باعث شادی دل این بچه‌ها بشود، اما وقتی این بچه‌های با استعداد و امیدوار را می‌بینم مطمئن می‌شوم من به دوستی با آنها نیازمندم و امیدوارم از امروز خواهر کوچکی برای آنها باشم.»
وی در خصوص مسابقه‌ی فوتسال و آمادگی تیم همدم گفت: «ورزش، می‌تواند کمک حال بچه‌های موسسه در شادابی و بهبود روحیه‌ی آنها باشد. امروز بازی خوبی را از ورزشکاران همدم شاهد بودم. امیدوارم با تمرین بیشتر، به آمادگی کامل برسند و دوباره بتوانیم با آنها مسابقه بدهیم.»
 یادآوری می‌کنیم که ۱۲آذر برابر با سوم دسامبر، روز جهانی معلولان نامگذاری شده است.
تاريخ:  ۱۳۹۸/۹/۱۰ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو