موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: چهارشنبه ۱۳۹۹ سيزدهم فروردين

در دیدار کادرفنی و اعضای تیم ملی فوتسال ایران از همدم، مطرح شد؛
 
بدون هیچ تعارف و تملقی باید به همدم بیاییم و از برکات حضور در کنار فرزندان آن بهره‌مند شویم.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، سید محمد ناظم‌الشریعه (سرمربی تیم ملی فوتسال ایران)،   بیان این سخن، همراه با ابوالفضل کریمیان (سرپرست تیم)، مربیان، کادر فنی و ستاره‌های این تیم محبوب، به مناسبت گرامیداشت روز جهانی معلولان، از بخش‌های مختلف خیریه‌ی همدم بازدید کردند.
آقای ناظم‌الشریعه، در حین بازدید و ضمن تبریک روز جهانی معلولان، گفت: «آشنایی تیم ما با همدم خیلی اتفاقی بود. سال 2016 زمانی که برای زیارت مرقد امام هشتم (ع) و تمرینات تیم در مشهد بودیم بصورت اتفاقی به همدم آمدیم و همان روز ارتباط قلبی خاصی بین ما و فرزندان این موسسه‌ی خیریه برقرار شد. ارتباطی که قابل بیان نیست ولی بسیار کارآمد و کارساز است.»
وی ادامه داد: « ارتباط قلبی ما و بچه‌های همدم هر روز بیشتر می‌شود و ما از آنها انرژی می‌گیریم تا جایی که قبل از مسابقات جهانی و آسیایی حتما کنارشان هستیم و از آنها درخواست دعا می‌کنیم. سال گذشته و در جریان مسابقات آسیایی به‌دلیل بارش برف زیاد و بسته شدن فرودگاهها نتوانستیم به دیدن بچه‌ها بیاییم. اما با پخش فیلم کوتاهی از سرای مهر و توضیحات دلگرم کننده‌ی جناب آقای شیرازی نیا (پیشکسوت بهزیستی و ریاست موسسه) با دلگرمی خاصی به میدان رفتیم و تیم تایلند را با اختلاف زیاد شکست دادیم.»
سرمربی با اخلاق تیم ملی فوتسال کشورمان همچنین گفت: «بدون تعارف می‌گویم باید همه‌ی ما به همدم سر بزنیم و جویای احوال مادی و معنوی اهالی این خیریه شویم. قهرمانانی همیشه جاودان مانده‌اند که روحیه‌ی پهلوانی و هوای مظلومان را دارند. من از همه‌ی اقشار جامعه خصوصا ورزشکاران می‌خواهم 400 دختر بی‌سرپرست همدم را فراموش نکنند و هر از گاهی به خانه‌ی آنها در خیابان عبدالمطلب 58 سری بزنند.»
در پایان این دیدار خاطره‌انگیز لباس امضا شده‌ی تیم ملی فوتسال کشورمان به فرزندان همدم هدیه شد.
تاريخ:  ۱۳۹۸/۹/۱۳ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو