موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: چهارشنبه ۱۳۹۹ سيزدهم فروردين

سی‌و چهارمین شماره‌ی همدم منتشر شد
 
 پیوند شعر و خیر...
 تازه‌ترین شماره‌ی فصلنامه‌ی همدم با مجموعه‌ای از خبرها و یادداشتهای خواندنی و طرح‌ها و تصاویر دیدنی، منتشر شد و در دسترس مشتاقان و علاقمندان قرارگرفت. 
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، شماره‌ی34 فصلنامه‌ی همدم، در 68 صفحه‌ی تمام رنگی، حاوی خواندنی‌ها و دیدنی‌های قابل توجه، به همت هیئت تحریریه و گروه فنی این موسسه، چاپ و آماده‌ی ارسال برای خیرین و دوست‌داران این موسسه و 400 فرزند تحت پوشش آن شده‌است. 
در این شماره، عناوین و مضامینی از این دست، به چشم می‌خورد؛ 
سخن مدیرمسئول (پیوند شعر و خیر)/ یادداشت سردبیر (وفا و وفاق اهل همدم...)/ قطعات ادبی و خواندنی‌های متنوع/ «فرهنگ»، راه رسیدن به «خیر» را کوتاه می‌کند...؛ گفت وگویی با دکتر افشین تحفه‌گر (معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره‌ی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی) / پارا صنعت حال همه را خوب می‌کند (پای صحبت مهندس احسان مصطفوی نژاد (رییس هیئت مدیره‌ی زعفران مصطفوی و مدیر عامل شرکت فرانگران) /  یکی از دختران انتظار؛ داستان زندگی یکی از فرزندان موسسه /آنها دوربین را به سمت همدم چرخاندند؛ گپ و گفتی دوستانه با چندتن از یاوران عکاس همدم/ هشت دفتر در باب هشت ستاره‌ی آسمان هشتم؛ گزارش برگزاری اتفاقی از جنس شعر و خیر با حضور استاد دکتر محمدرضا شفیعی کدکنی/ چه کسی رئیس است؟!؛ نگاهی به انیمیشن «بچه رییس»/ اخبار سه‌ماهه‌ی گذشته‌ی موسسه‌ی همدم، معرفی کتاب و فیلم/ جدول و کلی مطلب ریز و درشت خواندنی دیگر. 
فصلنامه‌ی همدم برای خیرین بزرگواری که سایه‌ی لطفشان بر سر ما و دختران ماست، ارسال می‌شود. دوستان و خوانندگان دیگر فصلنامه‌ی همدم،‌ می‌توانند این مجله را از طرق آشنای زیر، تهیه و مطالعه فرمایند؛ 
مراجعه‌ی حضوری به موسسه وخرید این شماره
   یا از طریق لینک مطالعه این شماره:  https://hamdam.org/images/MagazinePDF/1027.pdf
این معرفی کوتاه را با نقل سطرهای آغازین یادداشت مدیر مسوول، به پایان می‌بریم:
واقعیت این است که یک موسسه‌ی خیریه همانند همدم، بیش از نیازهای مادی و لزوم تحصیل منابع مالی برای تامین هزینه‌ی ماهانه‌ی 400 فرزند تحت پوشش خود، به توجه و حمایت‌های معنوی اهل قلم و اهل هنر نیازمند است. چرا که اهل قلم و هنر بالقوه تواناترین و امین‌ترین سفرای همدم‌اند و در سالهای اخیر همواره پیامبران شایسته‌ و و یاوران دلبسته‌ی این خیریه بوده‌اند... 
تاريخ:  ۱۳۹۸/۱۰/۷ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو