موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: چهارشنبه ۱۳۹۹ سيزدهم فروردين

شهردار منطقه 12 مشهد؛ زینت‌بخش همدم
 
همزمان با زادروز حضرت زینب(س) و روز پرستار، شهردار منطقه 12 مشهد، زینت‌بخش همدم شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم (فتح‌المبین) دکتر علی زینت‌بخش شهردار منطقه 12 مشهد و جمعی از همکاران ایشان جهت تبریک روز پرستار با گل و شیرینی به دیدار اهالی این خانه آمدند و لحظاتی از ساعت اداری چهارشنبه یازدهم دیماه 1398 را در همدم سپری کردند.
در این بازدید، خانم دکتر حجت (مدیرعامل موسسه) ضمن معرفی همدم گفت: «بهبود شرایط زندگی 400 فرزند بی‌سرپرست موسسه، با تلاش ما به‌تنهایی میسر نیست. ما همواره یاری و همدلی مجموعه‌ی مدیریت شهری را در کنار خادمین همدم حس کرده‌ایم و امیدواریم در ماههای پایانی سال جاری بتوانیم به جمع‌بندی مفیدی جهت ساخت زمین اهدایی خیرین در الهیه مشهد برسیم و گامهای عملی را به یاری مدیران شهری برداریم. شهرداری منطقه 12 مشهد در خط اول کمک‌رسانی به خادمین موسسه قرار دارد و انشالله شاهد همدلی و همکاری صمیمانه‌ی آنها باشیم.»
در ادامه‌ی بازدید، دکتر زینت‌بخش (شهردار منطقه 12 مشهد) ضمن اهدای گل به پرستاران و مادریاران موسسه گفت: «خداوند دسته‌های گل معطری را به امانت به نیکوکاران همدم و همچنین مجموعه‌ی شهرداری مشهد اهدا کرده است که خادمین این خانه به‌صورت مستقیم و انشاءالله ما بصورت غیر مستقیم لیاقت خدمت و نگهداری این عزیزان را داشته باشیم. امروز شاهد زحمات پرستاران و مادریارانی نیز بودیم که با تمام توان و محبت‌شان از فرزندان همدم پرستاری و نگهداری می‌کنند که می‌بایست صمیمانه از آنها تشکر و قدردانی کرد.»
وی افزود: «شرایط زندگی فرزندان بی‌سرپرست همدم، خاص است و بهترشدن و تحول آن، تلاش همه جانبه‌ی ما را طلب می‌کند. امیدوارم مردم خیر و خوب مشهد مقدس در هر فرصتی به دیدن آنها بیایند. ما نیز در شهرداری منطقه 12 مشهد، آماده‌ی هرگونه همکاری جهت ساخت مرکز شماره 2 همدم هستیم و افتخار می‌کنیم همسایه‌ی این موسسه‌ی خیریه‌ی خوشنام و کوشا باشیم.»
تاريخ:  ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو