موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: شنبه ۱۳۹۹ بيست و نهم شهريور

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، در بازدید از همدم:
 
همکاری  جامعه‌ی پزشکی، لازمه‌ی تداوم زندگی همدمی‌هاست
 رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن بازدید از همدم گفت: «محیط همدم از لحاظ بهداشتی و پزشکی در وضعیت مناسبی قرار دارد که بیشتر از حد انتظار ما بود. تداوم این کیفیت، همکاری مشتاقانه‌ی جامعه‌ی پزشکی و دارویی کشورمان را می‌طلبد.»
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، دکتر محمد حسین بحرینی (رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد) روز پنجشنبه 26دیماه 1398 همراه با جمعی از معاونین و مدیران این دانشگاه جهت دیدار با فرزندان و خادمین موسسه، وارد همدم شد و از بخش‌های مختلف آن دیدار کرد.
در ابتدای این دیدار و به رسم میزبانی، دکتر زهرا حجت (مدیرعامل همدم) ضمن معرفی موسسه گفت: «نگهداری و آموزش شبانه‌روزی 400 دختر بی‌سرپرست، نیازمند همکاری و همدلی همه‌ی افراد و ارگانهای دولتی و خصوصی است. در این میان و به مدد همکاری خوب جامعه‌ی پزشکی و دارویی مشهد، توانسته‌ایم فضایی سالم و بهداشتی برای فرزندان‌مان مهیا کنیم و امیدواریم به برکت مهربانی و دعای خیر آنها، روزگاری امیدبخش و زندگی سالم و بدون رنج و مشقت بیماری داشته‌باشیم.»
در ادامه‌ی این دیدار، دکتر بحرینی از کلینیک موسسه بازدید کرد و ضمن مطالعه‌ی پرونده‌ی تعدادی از اهالی این خانه گفت: «تهیه‌ی داروی بچه‌ها، نیاز به همکاری دانشگاه علوم پزشکی و سایر ارگانهای دارویی و بهداشتی استان دارد. ما به نوبه‌ی خودمان آماده‌ی هرگونه همکاری هستیم و امیدوارم بتوانیم گام کوچکی در راستای فعالیتهای خداپسندانه‌ی خادمین و مادریاران همدم برداریم و از زحمات شما کم کنیم. خدمت به این فرزندان معصوم لیاقت خاصی می‌خواهد و امروز، روز همکاری و همدلی با اهالی همدم است.»
وی در پایان بازدیدش از موسسه و پس از قیچی کردن آخرین رج گلیم نسرین (دختر هنرمند موسسه) گفت: «حضور در میان فرزندان هنرمند و پرتلاش و همین‌طور مادریاران زحمتکش همدم، اتفاق خوب و بابرکتی است که بنده به همه‌ی همکارانم پیشنهاد می‌کنم بخشی از وقتشان را در اینجا سپری کنند. ما نیز در دانشگاه و با توجه وظیفه‌ای که داریم امتیازات فرهنگی این عزیزان را ارتقا می‌دهیم و تا جایی که بتوانیم از اینگونه حرکات خداپسندانه حمایت می‌کنیم.»
تاريخ:  ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو