موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: چهارشنبه ۱۳۹۹ سيزدهم فروردين

همدم، می‌تواند الگوی خیریه‌های دیگر باشد
 
مدیران برنامه تلویزیونی پایش، ضمن بازدید از همدم، راههای جدید آشنایی بینندگان شبکه‌ی اول سیما با این موسسه‌ی خیریه را مورد بررسی قرار دادند.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، محمد عنبری و سید سعید نجیبی مدیران برنامه‌ی تلویزیونی پایش (پخش در شبکه اول سیما با محور و موضوعات اقتصادی)، روز جمعه 11 بهمن سال 1398 با هدف آشنایی با فعالیتهایی توانبخشی همدم که مبتنی بر خوداشتغالی درکارگاه‌های هنری این موسسه‌ی خیریه است، ساعاتی را در کنار مدیران و فرزندان آن سپری کردند و راههای جدید ارتباطی بینندگان شبکه اول سیما با این موسسه‌ی خیریه را مورد بررسی قرار دادند.
در انتهای این دیدار کوتاه آقای عنبری ضمن تحسین توانمندی اهالی این خانه گفت: «فکر می‌کنم با نشان دادن فیلم و عکس نمی‌توانیم به بیننده‌های‌ خود بقبولانیم تمام این زحمات و آثار برجسته‌ی هنری، اثر دست دخترانی است که ما به اشتباه به آنها ناتوان ذهنی می‌گوییم. هر کسی باید خودش در میان این بچه‌ها حضور داشته باشد تا از نزدیک با تلاش بی‌وقفه و نتایج شیرینش آشنا شود. فکر می‌کنم همدم می‌تواند الگویی کاملا بومی برای سایر خیریه‌های کشورمان باشد که آنها نیز ضمن نگهداری بچه‌های‌شان، حرفه‌ و شغلی هم به آنها بیاموزند.»
وی همچنین اظهار امیدواری کرد در یکی از ویژه‌برنامه‌های پخش زنده‌ی برنامه‌ی تلویزیونی پایش، از اهالی همدم دعوت کند تا ضمن ارتباط با بینندگان شبکه‌ی اول سیما، آنها را با توانمندی‌ها وافتخارات و کارنامه‌ی این موسسه‌ی خیریه، بیشتر آشنا کنند.
یادآور می‌شود، در این دیدار که انگیزه‌ی کارآفرینی و خوداشتغالی داشت، سید احسان مصطفی (مدیرعامل زعفران مصطفی) نیز میهمانان را همراهی می‌کرد.
تاريخ:  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو