موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: دوشنبه ۱۳۹۹ يازدهم فروردين

مادر همدم، در مراسم روز مادر:
 
افتخارات همدم، مرهون مادریاران است
فرزندان همدم در روز مادر، با برگزاری جشنی از مادریاران و نیز مدیر عامل موسسه، تقدیر کردند.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، فرزندان این موسسه‌ی خیریه در ویژه برنامه‌ای مفرح که به مناسبت میلاد فرخنده‌ی بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت مقام مادر در تالار همدم برگزار شد، از مادریاران زحمتکش‌شان و خانم دکتر زهرا (حجت مدیر عامل و مادر 400 دختر بی‌سرپرست موسسه)، تقدیر به عمل آوردند.
در این مراسم که با حضور خادمین، یاوران، مربیان، مادریاران وجمعی از خانواده‌ی کارکنان موسسه برگزار شد، دکتر زهرا حجت که سالهای زیادی به عنوان مادر معنوی فرزندان بی‌سرپرست موسسه مشغول به خدمت است در سخنانی گفت: «بانو فاطمه‌ی زهرا (س) اسوه‌ی زنان و مادران تمام اعصار و قرون است. این بزرگوار با ایثاری که داشت نقش موثری در شکل‌گیری حکومت اسلامی ایفا کرد به‌طوری که تا امروز، بشریت همواره از رفتار و گفتار و معرفت این مادر نمونه‌ی اهل بیت(ع) بهره‌مند شده است.»
وی  همچنین اظهار داشت: «مادریاران این موسسه‌ی خیریه، همانهایی هستند که فرزندان همدم را به اندازه‌ی بچه‌های خودشان دوست دارند و اگر غیر از این باشد نمی‌توانند در چنین فضایی به این صورت عاشقانه و بی‌ریا، خدمت کنند. آنها عاشقانه جوانی‌شان را در کنار فرزندان معصوم موسسه گذرانده‌اند و از این رو باید در چنین ایامی، قدر این عزیزان دانسته شود. ما افتخار می‌کنیم در خدمت آنها هستیم و باید گفت تمام افتخارات این مجموعه مرهون زحمات شبانه‌روزی آنهاست.»
در این مراسم همچنین، هنرمندان بزرگواری چون علی رضایی (با اجرای شعبده‌بازی و تردستی)، مهدی عرفانیان و فاطمه تمیز (با اجرای موسیقی) و برادران حسن‌پور به اجرای تئاتر طنز، جشن زادروز بانو فاطمه‌ی زهرا (ع) را برای فرزندان موسسه مفرح و جذاب کردند.
 
تاريخ:  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو