موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: شنبه ۱۳۹۹ هفدهم خرداد

همدم، خانه‌ی هنرمندان سینمای ایران است
 
   نفیسه روشن و نعیمه نظام دوست (هنرمندان سینما و تئاتر ایران) ضمن حضور در موسسه، روز زن را به فرزندان و مادریاران همدم تبریک گفتند.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، نفیسه روشن و نعیمه نظام دوست دو تن از بانوان فعال و هنرمند عرصه‌ی سینما و تلویزیون ایران، روز سه‌شنبه 29 بهمن 1398 ضمن حضور در کارگاه‌های موسسه، روز زن را به مادریاران و 400 دختر بی‌سرپرست این خیریه تبریک گفتند.
خانم روشن در سرای مهر با اشاره به بازدیدهای متعددش از همدم گفت: «همدم خانه‌ی من و دوستان هنرمند ما در سینمای ایران است. بچه‌های اینجا دل معصوم و پاکی دارند و صادقانه‌ترین احساسات دنیا را می‌شود در آنها به عینه دید. من همیشه از آمدن به همدم انرژی می‌گیرم. صادقانه باید بگویم که یکی از وظایف هنرمندان این است که از احوالات ساکنین موسسات خیریه‌ای چون همدم غافل نشوند و از برکات حضور در آنها بهره‌مند شوند.»
خانم نظام‌دوست نیز ضمن تبریک روز زن گفت: «از اینکه دوباره فرصتی دست داد تا در همدم و کنار دختران پر انرژی این مجموعه قرار بگیرم خوشحالم و خدارا سپاسگزارم که در روزهایی که به نام روز زن مزین شده است در کنار مادریاران زحمتکش این موسسه هستم. زینب عزیز همدم برای من دعایی کرد که اجابت شد و من امروز جهت تبریک روز زن و تازه شدن دیدارها، پیش او آمده‌ام و امیدوارم همیشه این بچه‌ها را شاد و سالم ببینم.»
تاريخ:  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو