موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
  0   انتخاب زبان: English  
امروز: سه شنبه ۱۳۹۹ سيزدهم خرداد

کرونا، ویروس نیست، آزمون سلامتی است!
 
کرونا، آمد. ما می‌خواستیم که نیاید ولی آمد و نگرانی‌مان دو چندان شد.
 اما این کرونا نبود که شیوع پیدا کرد و نگرانی ما را گسترش داد. عامل اصلی نگرانی ما، مردود شدن آدمیانی بود که دراین بلبشوی ترس و اضطراب، کیسه‌های گشاد برای ارضای حرض و آزشان دوختند و انسانیت را به یک مشت اسکناس فروختند! 
کرونای اصلی و مهلک، آدمهای به‌ظاهر هموطن و انسانی بودند که فرصت را مغتنم شمردند و با گران کردن ماسک و دستکش و مایع ضدعفونی و ژل شست‌وشو و دیگر اقلام بهداشتی، نهایت دشمنی خود را با مردم و نهایت عشقشان را به کرونا نشان دادند. کرونا، آنقدر خطرناک نیست که انگل‌های سودپرست خطرناک اند. مرگ، خطرناک است، اما خطرناکتر مرد یا زنی است که با مرگ دیگران تجارت می‌کند تا برثروت و نکبت خود بیفزاید. 
در عین حال، در بحبوحه‌ی گسترش کرونا، این روزها شاهد ایثار و تلاش بسیاری از هموطنان مهربان و نیکوکارمان هستیم که بی‌دریغ و بی‌دروغ؛ حتی جانشان را نیز به خطر انداخته اند، تا لبخند امیدواری و سلامتی را به چهره‌های رنگ‌پریده‌ی مردم بازگردانند.
 این روزها، شاهد ایستادگی و ایثار پزشکان و پرستارانی هستیم که در این آزمون، غیر از حفظ و تقویت  سلامتی هموطنان به چیز دیگری فکر نمی‌کنند.  
پزشکان عزیز و فرشتگان نجاتبخش!
بگذارید با صمیمیت و عشق و ارادت بگوییم که؛ 400 فرزند موسسه‌ی همدم، در کنار کارکنان این خیریه‌، برای توفیق و سربلندی شما انسانهای فداکار و نازنین، دعا می‌کنند. 
و مردم بزرگوار و هموطنان نیکوکار! 
ما همچنان، چشم به راه لطف و محبت ایرانیان خیرخواهی هستیم که می‌دانند، فرشته‌های همدم، به دلیل ضعف سیستم ایمنی بدن، بیش از دیگران محتاج اقلام محافظتی و بهداشتی اند و دستشان هم اغلب از امکانات مالی و مادی، کوتاه است. کرونا، یک آزمون است. امیدواریم از این آزمون، با احسان و الطاف شما، سالم بگذریم.
تاريخ:  ۱۳۹۸/۱۲/۶ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org


طراحی، توسعه و بهینه سازی سایت (سئو): سینام - ایرسئو