موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: يكشنبه ۱۴۰۰ سوم بهمن

دختران همدم در جشنواره دامن قرار خوش درخشیدند.
 
اتفاق مبارکی که در جشنواره‌ی «دامن قرار» افتاد؛

شکوفه‌باران توانمندی فرزندان همدم 


به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم، در حالی هفته‌ی بهزیستی را پشت سر گذاشتیم که اتفاقات خوبی در این هفته شکل گرفت. این اتفاقات در راستای اهداف بهزیستی کشور بود که رسالتش خدمات اجتماعی و توانبخشی با رویکرد بهره‌مندی از مشارکت عمومی و توانمندسازی افراد کم‌برخوردار، معلولین، سالمندان و....می‌باشد.
بنا به همین گزارش و به نقل از دکتر زهرا حجت (مدیرعامل موسسه‌ی خیریه‌ی همدم)، «کرونا با تمام نامهربانی‌های مخصوص به خودش بدون دعوت، میهمان زندگی ما شد و سازمان بهزیستی این دلتنگی را به فرصتی برای نشان دادن توانمندی معلولین از اقشار مختلف تبدیل کرد.
در این میان سه تن از دختران توانبخشی همدم که در زمره‌ی معلولین ذهنی قرار دارند، با نوشتن دلنوشته‌هایشان در رابطه با ویروس کرونا در جشنواره‌ی"دامن قرار" شرکت کردند و خوشبختانه صاحب رتبه‌های قابل توجهی شدند.» 
دکتر حجت در توضیح این موفقیت، افزود: «دخترانمان ندا فکوریان، سمیه خاوری و خدیجه الیجه‌باف به موفقیت خوبی رسیدند؛ ندا رتبه اول و سمیه رتبه سوم را در بخش معلولیت "اختلالات ذهنی" کسب کردند.»
دکتر حجت در پایان گفت: «ندا، سمیه و خدیجه ثابت کردند با وجود معلولیت و بی‌سرپرست بودن باز هم می‌توانند توانمند باشند. ندا و تمام نداهای جهان انتخاب خود را برای به‌زیستن کرده‌اند؛ انتخابی به احترام عشق و تکریم ایمان و این است معنای به‌زیستی.»
موسسه‌ی همدم ضمن تشکر از اداره‌ی کل بهزیستی استان خراسان رضوی برای برگزاری این جشنواره، موفقیت ندا و تمام نداهای سرزمینمان ایران را تبریک میگوید و معتقد است که این اتفاقات مبارک، برای جامعه‌ی ما بسیار الهام‌بخش است و موفقیت‌های  این قشر از جامعه، بسیار ارزشمند و مبارک است.
تاريخ:  ۱۳۹۹/۴/۳۰ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org