موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: چهارشنبه ۱۴۰۲ هفدهم خرداد

بازگشایی تالار، در یادواره‌ی سردار؛
 
 
بوی مهر با ورزش در همدم وزیدن گرفت....

اولین دوره‌ی مسابقات ورزشی اشتاد سازه یاواره‌ی گرامیداشت سردار شهید سپهبد سلیمانی در تالار همدم کلید خورد.
به گزارش روابط عمومی موسسه‌ی خیریه‌ی همدم (فتح المبین)، عصر چهارشنبه دوم مهرماه 1399 اولین دوره‌ی مسابقات ورزشی اشتاد سازه، یاواره‌ی گرامیداشت سردار شهید سپهبد سلیمانی در تالار همدم  با حضور جمع محدودی  از مدیران، مربیان و سرپرستهای تیم‌های ورزشی شرکت کننده، با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی کلید خورد.
در ابتدای این مراسم، مهندس حسامی (مدیر عامل اشتاد سازه) ضمن خیرمقدم به مدعوین گفت: «این دوره از مسابقات، به پاس گرامیداشت خاطره‌ی سردار شهید سپهبد سلیمانی برگزار خواهد شد، ما افتخار می‌کنیم در هفته‌ی دفاع مقدس توانستیم با رعایت دقیق پروتکل‌های ورزشی و فاصله‌گذاری اجتماعی، این مسابقات را برای ورزشکاران عضو شرکت‌های ایرانی برگزار کنیم و از اینکه توانستیم مراسم افتتاحایه‌ی این مسابقات را در تالار همدم و در فضای روحانی این موسسه‌ی خیریه برگزار کنیم به خود می‌بالیم. قطعا هر برنامه‌ای که آغاز آن از همدم باشد دارای برکات زیادی خواهد بود.»
سپس دکتر امیرحسینی (رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشورمان) در جایگاه حاضر شد و در سخنان کوتاهی گفت: «خدا را شاکریم درجوار بارگاه حضرت رضا (ع)، حضور پیدا کردیم و افتخار برگزاری مسابقاتی را داریم که شمیم عطر و بوی سردار دلها را با خود دارد. ورزشکاران کشورمان همواره درس عشق و پهلوانی و مردانگی را از افراد بزرگی همچون سردار سلیمانی و سایر رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، می‌آموزند. از کمیته‌ی برگزاری باید سپاسگزاری کرد که مراسم افتتاحیه را در تالار موسسه‌ی خیریه‌ی همدم برگزار و ما را با این خیریه‌ی خوش‌نام آشنا کردند. امیدواریم در آینده، همکاری بیشتری با این موسسه و 400 فرزند بی‌سرپرست آن داشته باشیم.»
در ادامه، حاج آقای مهدوی، یکی از همرزم‌های شهید سلیمانی به بیان خاطراتی از ایشان پرداخت و گفت: «مرام سردار سلیمانی، عشق و ارادت به یتیمان و دستگیری از آنها بود. او اوقات زیادی از زندگی‌اش را در کنار فرزندان شهدا و افراد بی‌سرپرست می‌گذراند و ما باید از او و رفتارهای هوشمندانه و معنوی‌اش درس بگیریم.»
این مراسم با نمایش کلیپ‌های از سخنان سردار سلیمانی و همچنین برشی کوتاه از زندگی فرزندان بی‌سرپرست موسسه‌ی خیریه‌ی همدم به پایان رسید.
یادآور می‌شود مسابقات ورزشی اشتاد سازه سوم و چهارم مهرماه 1399 در مشهد مقدس و در استادیوم بین المللی امام رضا (ع) با حضور 200 ورزشکار زن و مرد عضو شرکت‌های ایرانی، برگرار خواهد شد.
 
 
 
 
تاريخ:  ۱۳۹۹/۷/۳ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org