موسسه خیریه توانبخشی دختران بی سرپرست و کم توان ذهنی
 هـمـــدم فتـح المـبین
www.Hamdam.org
انتخاب زبان: انگلیسی     0
امروز: جمعه ۱۳۹۹ نهم آبان

زمانی برای نذر و نیاز نیکان...
 

 دختران همدم را فراموش نکنیم...

مهرماه سال 99 را درحالی از نیمه گذراندیم که همچنان همه جا حرف از کروناست و سایه‌ی این ویروس مرموز و مخوف، بیش از پاییز، حس و حال خزانی به سرزمین ما داده است.
در همین احوال، اربعین شهادت امام حسین(ع) و یاران باوفایش و رسیدن به روزهای سالگرد وفات پیامبر رحمت حضرت محمد(ص) و شهادت مظلومانه‌ی امام حسن مجتبی(ع) و شهادت غریبانه‌ی هشتمین پیشوای شیعیان حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع)، به معنی عبور از روزهای غمباری است که روح و روان وذهن و زبان هر مسلمانی را درگیر می‌کند.
زندگی پیامبر اسلام و ائمه هدی(علیهم السلام) از شروع تاپایان، داستان انسان‌های پاک و خیرخواهی است که به همه‌ی انسان‌های نیک‌اندیش و نوعی دوست، راهی هموار و مستقیم به سوی حقیقت و محبت و جنت نشان می‌دهد. در واقع، زندگی سراسر حق‌طلبی و نوع‌دوستی آنان، می تواند همه ابعاد و شئون مختلف حیات انسان کامل را تأمین کند و همزمان برای متمکنین و نیازمندان، خوشبختی و شادی به ارمغان بیاورد.
روزهای اربعین تا چهل و هشتم، در سالهای گذشته، فصلی بود که حرکت کاروانهای پیاده و سواره به سوی زیارتگاها و حرم‌های مقدسه‌ی مشهد و کربلا را شاهد بودیم. روزهایی که نذر و نیاز و نیکوکاری به اوج می‌رسید و همه‌ی هموطنان و خصوصا شیعیان، در نمایش عشق و ایمان و احسان، از یکدیگر سبقت می‌گرفتند.
ما فرزندان و کارکنان موسسه‌ی همدم، این مصیبت‌های جانکاه را به یکایک مومنان و عاشقان و دوست‌داران پیامبر و اهل بیت عصمت، تسلیت می‌گوییم و در عین حال، با روحی سوگوار و نگاهی امیدوار، از شما نیکان تمنا داریم، امسال، نذر ونیازهایتان را نثار انسانهایی کنید که بیش از همه و همیشه، مشتاق محبت و نیازمند عنایت اهل خیرند. درگاههای دریافت نذورات و خیرات شما، مثل آغوش 400 فرزند  کم‌توان ذهنی موسسه‌ی همدم (فتح‌المبین) به روی شما باز است. صدای هل‌من ناصر حسین، نه فقط از اعماق تاریخ، که از پنجره‌ی همسایه‌ی شما در بولوار عبدالمطلب 58 شهر مشهد هم شنیده می‌شود؛

▪️مشارکت آنلاین:    www.hamdam.org                         
▪️مسکن‌کارت:
۶۲۸۰ ۲۳۱۴ ۶۰۵۰ ۴۰۶۰

*733*4*400400# پرداخت موبایلی

▪️تلفن:
۳۷۱۱۲۱۱۱-۱۳
۳۷۱۲۱۱۲۴
۰۹۰۵۸۶۳۴۲۵۹
تاريخ:  ۱۳۹۹/۷/۱۶ به اشتراک گذاشتن این خبر :    
 


معرفی این خبر به دوستان


نظرات
نقدی موجود نیست
نظر شما

امتياز کاربران 0 از 5
 

 
آدرس پستی : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب 58

تلفن: 31732 (051)


تلفنخانه : 37111764 - 37111755 (051)
تلفن مستقیم مدیریت : 2 - 37112111 (051)
تلفن مستقیم معاونت : 14-37112113 (051)
پاسخگوی شبانه روزی: 6262 125 0935
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه دختران کم توان ذهنی و بی سرپرست همدم می باشد.

www.hamdam.org